2737
2739
بستگی داره چقد بخوره من بچم از اول سوپرامیل خچرد ولی کم میخوره 

میشه بگی قیمتش چنده؟؟روزی چقد میخوره؟؟

دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش                       
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من به دخترم نان میدم الان یکسالشه ۸ کیلو و نیم شده

دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش                       
2728
میشه بگی قیمتش چنده؟؟روزی چقد میخوره؟؟

عزیزم قیمت ۳۰وخورده ای هست شیرخشک خیلی خوبیه فقط این به بچه من ساخت . نان دادم دور از جون بچم نزدیک بود بمیره امقد حالش بد بود. هر بار  نود سی سی میخوره تقریبا یکسالشه البته . همسنای پسرم باید ۱۲۰بیشتر بخورن 

عزیزم قیمت ۳۰وخورده ای هست شیرخشک خیلی خوبیه فقط این به بچه من ساخت . نان دادم دور از جون بچم نزدیک ...

ینی در روز فقط یکبار میخوره اونم ۹۰ سیسی ؟؟ من دخترم شیرخشک میخوره هم شیر خورمو اما میترشم شیرشو عوض کنم

ینی در روز فقط یکبار میخوره اونم ۹۰ سیسی ؟؟ من دخترم شیرخشک میخوره هم شیر خورمو اما میترشم شیرشو عوض ...

نه شب تا صب مثلا چهار پنج بار شیر میخوره هر بار نود تا. تو روز هم دو یا سه بار اونم هربار نود تا ‌‌ . ایلا ظاهر شیرخشک سوپرامیل در کنار نان مثل آرد میمونه در کنار ماسه . شیرخشک نان رو هر بچه ای نمیتونه هضم کنه اما اگه بهش بسازه واقعا تپل میکنه

2738
نه شب تا صب مثلا چهار پنج بار شیر میخوره هر بار نود تا. تو روز هم دو یا سه بار اونم هربار نود تا ‌‌ ...

دختر منو که تپل نکرد البته من فقط روزی ۴ بار میدمش ۱۲۰ تا بقیش شیرخودم