2733
2739
عنوان

ورزشکارا لطفا بیاین یسوال دارم

130 بازدید | 22 پست

سلام روزتون خوش من روزانه بیس دقیقه ورزش میکنم تو خونه...الان سه چهارروزه..من زیادعرق نمیکنم  امروز بدنم حسابی گرم شد بعد،ک دراز کشیدم شدیدا تهوع داشتم و یکم دردشکمی  دلیلش چیه؟ 

🍃الهی قسمت همه ی منتظرا🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

روزه بودی؟ اگه تازه شروع کردی به ورزش احتمالا از حرکات سنگین شروع کردی و حرکات رو اشتباه زدی. شاید هم خودت رو گرم نمیکنی و یه راست میری سراغ حرکات سنگین. آب بدنت هم ممکنه کم شده باشه

يار،هي يار، يار!اينجا اگرچه گاه گل به زمستان خسته ، خار ميشود ..اينجا اگر چه روز گاه چون شب تار ميشود ..اما بهار ميشود!من ديده ام که ميگويم ...
2738
روزه بودی؟ اگه تازه شروع کردی به ورزش احتمالا از حرکات سنگین شروع کردی و حرکات رو اشتباه زدی. شاید ه ...

روزه نبودم سه روزه شروع کردم ..گرم نکردم یهو بیس دقیقه فقط،ورزش،شکمی کردم

🍃الهی قسمت همه ی منتظرا🍃

عزیزم اگه زیاد عرق کنی بجای آب خالی یکم نمک اضافه کن به آبی که میخوری تا پتاسیم بدنت دفع نشه...حالت هات هم احتمالا ضعف کردی سعی کن چن روز یه بار به بدنت استراحت بدی برای ریکاوری ...بدنت خسته شده 

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 
روزه نیستم ولی ورزش های شکمی رو انجام دادم اولش یکم مثلا دستا رو ورزش دادم و درجا زدن بینشم درجا میز ...

کامل گرم نکرده بودی. عضلاتت تا چند روز گرفته میشه فردا هم دردش یکم زیاد میشه چون لاکتیک اسید تو بافتت مونده. 

قندت هم یکم افتاده  یه اب قند بخور با چیزای مغذی پاهاتم یکم بده بالا و نیم ساعت استراحت کن خوب میشی

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
عزیزم اگه زیاد عرق کنی بجای آب خالی یکم نمک اضافه کن به آبی که میخوری تا پتاسیم بدنت دفع نشه...حالت ...

اخه امروز فقط،سه روزه چرا باید خسته شه چقد،تنبلم من. چاق هم نیستم ک. زیادم عرق نمیکنم فقط،دیدم یهو گر گرفتم

🍃الهی قسمت همه ی منتظرا🍃
نه کلا ادمی نیستم زیاد،عرق کنم اینبار بدنم داااغ شد،عرق نمیریخت بیرون ..ب جز حالا زیر بغل عذر میخام

حتمن این چند روز روزه بودی آب بدنت کم شده. داغی بدنت هم بخاطر همینه 

prove yourself to yourself not others