2733
2734
عنوان

شوهرم ٢۴ساعت تو گوشیه.خسته شدم

231 بازدید | 23 پست

وقت و بی وقت تو گوشیه.یا تو تلگرامه.یا تو دیواره.یا تو سایتا دنبال کالا میگرده.فقط تمام وقتشو صرف گوشی میکنه.میگمم ی پنج دقیقه میزاره کنار دوباره از اول.با گوشی میخابه بااونم بیدار میشه.دیگه خستم کرده.باردارم هستم جای محبت کردنشه.

چنین مواقعی چاره ای ندارم،میرم باهاش همکاری میکنم و نظر میدم😐

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

😂😂شوهرمنم همينجوريه دو كلام حرف نميزنه گوشي رو ميگيرم تلويزيون اونو ميگيرم خوابه بيدارش ميكنم دنبال كارو گرفتارياي همسايه هاس كلا همش دنبالشم اونم همش فراريه فقط زمان رابطه متوجم ميشه و وسلام😒😒

2738

ای واااااااااااااااااااااای پریشب سر این قضیه منفجر شدم از وقتی میاد سرش تو گوشیه تا وقتی میخوابه

خونه ریخت و پاش از وقتی از سرکار برگشته بودم سرپا بودم ساعت 12 شب دخترمم نمیخوابید بزور خوابوندمش اومده میگه بچه خوابید؟

گفتم تو چرا بلند شدی؟برو برو ببین ترامپ چی گفت؟روحانی چی گفت؟مگه تو دیپلمات نیستی؟مشاور نیستی؟قیمت دلارو بپااااااااااااااااا............

خسته شدم از دستش حتی استکون چاییشم نمیشوره

😂😂شوهرمنم همينجوريه دو كلام حرف نميزنه گوشي رو ميگيرم تلويزيون اونو ميگيرم خوابه بيدارش ميكنم دنبا ...

وای عاره دقیقا.گوشی نباشه تلویزیون.یا خواب.واقعا خسته کننده شده واسه من.منم میخام عین خودش بشم.هرچند براش مهم نیستا.از خداشه بهش گیر ندم

یه بلایی سر  گوشیش بیار .بدون اینکه بفهمه کار تو عمرا اگه تو این گرونی فکر خرید گوشی بیوفته میره یدونه از این گوشکوبا میخره یه چند مدت باهاش ور میره درست میشه.میتونی هم هی کار بدی دستش تند تند که سرش گرم شه از سرش بیوفته منم یه مدت معتاد گوشی شدم همینکارو کردم برای خودم یه باغچه درست کردم سرگرم اونم الان

تو خود منی❤A❤
شوهر منم اينجوريه بعد از ده روز از سفر اومد به جاي اينكه كنار زن و بچش باشه تو گوشيش بود راه حلي پيد ...

هیچ راه حلی وجود نداره.من ک تصمیم گرفتم عین خودش بشم.وقتی میخاد زندگی سرد بگذره پس بزار بگذره

2706