2737
2739
عنوان

شوهرم ٢۴ساعت تو گوشیه.خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 231 بازدید | 23 پست
یه بلایی سر  گوشیش بیار .بدون اینکه بفهمه کار تو عمرا اگه تو این گرونی فکر خرید گوشی بیوفته میر ...

عزیزم گوشی نباشه سرگرمی پیدا میکنه براخودش.اخه من هم الان باردارم هم خب ادمم.از سره کار میاد یا خوابه یا تو گوشی.یا میره با گلا ور میره.نه حرف میزنه.نه نگرانی من و بچمونو داره.ویارمم شدیده.همش بالا میارم.انگار ن انگار.واقعا ازش خستم

شوهر‌منم‌همینطور‌بود‌‌خیلی‌افتضاح‌‌بهاش‌صحبت‌کردم‌‌الان‌فقط‌منو‌میبینه‌‌گوشی‌اثلا‌نگاه‌نمیکنه

چقد خوب.من الان یه ساله دارم باهاش صحبت میکنم اما دریغ از یکم تغییر

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
عزیزم گوشی نباشه سرگرمی پیدا میکنه براخودش.اخه من هم الان باردارم هم خب ادمم.از سره کار میاد یا خواب ...

وا.یعنی چی؟یه بار بشین قشنگ حرف بزن باهاش بگو یعنی من برات مهم نیستم؟شوهر من طفلک پیش منه گوشیش نگاه نمیکنه چاره داشته یاشه زنگم میخوره جواب نمیده میگه وقتی تو کنارمی دنیا بیرون به چه دردم میخوره مخصوصا از وقتی فهمیده باردارم ساعت کارش کم کرده بیشتر حواسش بهم باشه اونوقت من 24دارم بهش میگم من حس میکنم تو دیگهمنو دوس نداری 😡

تو خود منی❤A❤
وا.یعنی چی؟یه بار بشین قشنگ حرف بزن باهاش بگو یعنی من برات مهم نیستم؟شوهر من طفلک پیش منه گوشیش نگاه ...

خوش به حالت.ن بابا.شوهره من انگار تو این دنیا نیس.من خیلی تلاش کردم.اما متوجه نیست.یا خودشو زده به اون راه.حالا اگه ماورش ازش بخاد نره تو گوشی میگه چشم.خیلی باهاش حرف زدم.محبتش در حده کلامه.منو ک از شوق ب زندگی انداخته.الان فقط ب بچه فک میکنم.درحالیکه گاهی ام حرصم میگیره مگه فقط بچه ی منه ک کنار بیام اما بازم حس مادرانم غلبه میکنه بهم

2740