2737
2734
عنوان

کسایی که نگران خرید جهازشونن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 38 پست
وای ما رسمه رخت خواب اینا زیاد میدن فامیل شوهرم تعدادشون زیاده مجبورم لوازم اشپزخونه تعداد بالابخرم ...

چرخگوشت پارس خزر بگیر یک دویسته . منم فامیل شوهرم ماجون.شهرستانیم خیلی میان و شب میمونن اما خب من بیشتر از سه تا تشک و ۶تا پتو نمیبرم بعد کم کم میخریم قرارنیست هنرو خودت بخری که عزیزم 

تیکر عروسیمه
یخچال بزار شوهرت بخره . ب بقیه چیزا میرسه . درست خرید کنی میرسه بنظرم الان دیگه کسی فرش ۱۲متری نمیگی ...

اخه من تک دخترم و انتظار دارن خودم همه چیو بخرم نامزدم خیلی از این موارد خوبه اما داره خونه میسلزه رو اونم خیلی فشار هست با این وضع میگه خودم همه چی میخرم اما من و خانوادم راضی نیستیم بره زیر وام و قرض نمیخام چیزی بگم بخره اگه خونه رو به امید خدا بتونه تکمیل کنه حالش ۳تا ۱۲میخوره ما رسم داریم دوتا ۱۲ میدیم

تو مرد باش اشک کسیو در نیار نمیخاد مردباشی گریه نکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرخگوشت پارس خزر بگیر یک دویسته . منم فامیل شوهرم ماجون.شهرستانیم خیلی میان و شب میمونن اما خب من بی ...

اره ماهم همینطور من الان ۸ تا پتو دارم دوتا تشک ولی مامانم میگه ۴تا تشک دیگه باید بخرم بالشت و متکا هم زیاد میدیم من هنوز درست نکردم

اره ماهم همینطور من الان ۸ تا پتو دارم دوتا تشک ولی مامانم میگه ۴تا تشک دیگه باید بخرم بالشت و متکا ...

چ خبره دوتا دیگه بگیر بشن ۴تاتشک . بالشت خب ب دردمیخوره امامن فعلا فقط ۶تاگرفتم 

تیکر عروسیمه
2728

میگم اگه خونمون کامل بشه من دوست دارم گازم صفحه ای باشه اما با فر خیلی کار میکنم و شنیدم ماکروفر و اینا سرطان زاس و بخوبی فر هایی ک گاز فردار دارن نیست چی پیشنهاد میکنین

اخه من تک دخترم و انتظار دارن خودم همه چیو بخرم نامزدم خیلی از این موارد خوبه اما داره خونه میسلزه ر ...

عزیزم شما کاری ب رسم.نداشته باش دوتا ۱۲متری بنظرم واسه ی پذیرایی خیلی خیلی بزرگه , بعد دیگه الان کسی همه ی خونه.رو فرش نمیندازه خیلی بدمیشه ی دوتا ۹متری بگیر بنداز وسط خونه ,دور تادورش هم مبل . 

تیکر عروسیمه

خوب پس خودتون تو قید و بند رسم و رسوم هستید. والا ما شدیدا رسم دیدن جهیزیه داشتیم خانواده همسرم هم همینطور . ولی اصلا اجازه ندادم کسی بیاد . نهایتا وام بگیرید اگر دیدی نمیتونی بیخیال خرید جهیزیه بشی خرید کن بعدا قسطش رو انشااله میدید

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
چ خبره دوتا دیگه بگیر بشن ۴تاتشک . بالشت خب ب دردمیخوره امامن فعلا فقط ۶تاگرفتم 

اخه فامیل شوهرم خیلی از شهرستان میان اینجا میمونن ادم روش نمیشه که بعد رخت خواب نداشته باشه

2738
اخه فامیل شوهرم خیلی از شهرستان میان اینجا میمونن ادم روش نمیشه که بعد رخت خواب نداشته باشه

من وقتی میان.قشنگ ۲۴نفرن , ولی خب من ی ۳تاتشک میخوام بدم واسم درست کنن ک میشه ۵۰۰تومن . کم نیستا . تازه پارچه تشک چقد گرون شده ملافه . متری ۳۰به بالا 

تیکر عروسیمه
خوب پس خودتون تو قید و بند رسم و رسوم هستید. والا ما شدیدا رسم دیدن جهیزیه داشتیم خانواده همسرم هم ه ...

اره خیلی تازه من نسبت به رسممون خیلی کمتر میگم وسایلمو خودم بلند مرواز نیستم تا الانم در حد نیازم خریدم

من وقتی میان.قشنگ ۲۴نفرن , ولی خب من ی ۳تاتشک میخوام بدم واسم درست کنن ک میشه ۵۰۰تومن . کم نیستا . ت ...

هههه خوبه مال من ۳۰به بالا هستن اره من خیلی ک ارزون با خودم حساب کردم واسه تشک و بالشت ۲تومنو باید پیاده بشم

هههه خوبه مال من ۳۰به بالا هستن اره من خیلی ک ارزون با خودم حساب کردم واسه تشک و بالشت ۲تومنو باید پ ...

فقط ۶تاپتو شد یک و صد . بالشت هم ازاین اماده ها خریدم پارسال دونه ای ۲۰تومن . خیلی الان گرونی شده هرجی خانوادت بخرن لطف کردن . من ک خانوادم تقریبا کمکی نکردن فقط پول پتوهادادن همه چیزایی ک دارم خودم خریدم الان کلی مونده ک کارم تعطیل شد 

تیکر عروسیمه

حرص خوردنم از اینه ک حداقل قیمتا اینقدر گرون شده دیگه همینقد نمیمونه امروز یه سرویس پلاستیک قیمت میکنی ۸۵۰فردا میری تا شده ۹۰۰سرویس پلاستیکمو میخاستم تکی بخرم ولی دیگه تکی نمیفروشن فقط سرویسی میگن تکی بنفعمون نیست نمیاریم

فقط ۶تاپتو شد یک و صد . بالشت هم ازاین اماده ها خریدم پارسال دونه ای ۲۰تومن . خیلی الان گرونی شده هر ...

من قبل این گرونیا پتو خریدم دونه ای ۲۵۰الان همونا شده ۴۰۰وحشتناک دوماه پیش ارکوپال ۶نفره خریدم دستی ۲۵۰الان شده ۵۰۰