2737
2734
عنوان

کسایی که نگران خرید جهازشونن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 38 پست
من قبل این گرونیا پتو خریدم دونه ای ۲۵۰الان همونا شده ۴۰۰وحشتناک دوماه پیش ارکوپال ۶نفره خریدم دستی ...

منم چندماه پیش ارکوپالم ۲۵۰ گرفتم واسه دم دستی .اره عزیزم الان خیلی اوضاع بدشده

تیکر عروسیمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرص خوردنم از اینه ک حداقل قیمتا اینقدر گرون شده دیگه همینقد نمیمونه امروز یه سرویس پلاستیک قیمت میک ...

مگه میشه نفروشن عزیزم , خودم دارم تکی میخرم هر مدت یجیزش میخرم این پیج چک کن خیلی چیزای خشکلی داره پلاستیک لیمونه خودم همش ازش خرید میکنم البته انلاین نه , چون نزدیک خودمونه حظوری میخرم . درضمن تامیتونی سعی کن پلاستیک زیادنخری https://instagram.com/limon_center?igshid=1ebvi4qccrhe1

تیکر عروسیمه
2731
مگه میشه نفروشن عزیزم , خودم دارم تکی میخرم هر مدت یجیزش میخرم این پیج چک کن خیلی چیزای خشکلی داره پ ...

اینجایی کدمن هستم نمیدن اگه هم میدن پلاستیک جنس ضعیف میارن قبلا تکی میفروختن الان ن

تو مرد باش اشک کسیو در نیار نمیخاد مردباشی گریه نکنی
مگه میشه نفروشن عزیزم , خودم دارم تکی میخرم هر مدت یجیزش میخرم این پیج چک کن خیلی چیزای خشکلی داره پ ...

وای اره چه چیزای نازی داره من تاحالا اینترنتی چیزی نخریدم میترسم

تو مرد باش اشک کسیو در نیار نمیخاد مردباشی گریه نکنی

دوست گلم من از دیجی کالا بارها خرید کردم خیلی راضی هستم. برو ببین و نظرات رو هم بخون . تخفیف های خوبی داره . پتو و پلاستیک و حتی لوازم برقی گاهی خیلی خوب تخفیف میخوره 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2740
وای اره چه چیزای نازی داره من تاحالا اینترنتی چیزی نخریدم میترسم

نه این پیجی ک فرستادم مورداعتماده ,اصلا نگران نباش خیلی عالیه  .من هرموقع میرم مغازش کلی کارتون بسته بندی شده ارسال واس شهرستان داره 

تیکر عروسیمه