2733
2734

خیلی بده😟

دعاتون واسه سالم بودن بچه م که میخوام در آینده داشته باشم بزرگیتونو میرسونه ممنونم ازتون 🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخی عزیزم درکت میکنم ان شالله ماه بعدبارداری وخدابهت ی بچه سالم ببخشه به حق این ماه عزیز

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..
2742

به حق این دم دمای اذان و وقت سحر بزودی دامن همه منتظرا سبز بشه ....

دعا کنین کوچولوی منم ب وقتش سالم بیاد بغلم

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین

اخ من که آز خون دادم منفی بود 2 هفته پیش الانم 3 ماهه پریود نشدم خیلی انتظار بده 😢😢😢میخوام فردا بیبی چک بزارم برام دعا کنید جشن تولاد امام حسن هم هست دعا کنید مثبت بشه😢

میشه برا مامان شدنم و همه منتظرا یه صلوات بفرستید ممنون😚😘😙

منم دقیقا فکر میکردم حامله ام بی بی چکمم مثبت شد ولی دیروز ازمایش منفي ،نه حامله ام نه پریود میاد داغونم یعنیا

به نکات زیر توجه شود: 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 
به حق این دم دمای اذان و وقت سحر بزودی دامن همه منتظرا سبز بشه .... دعا کنین کوچولوی منم ب وقتش سال ...

انشاا... 

برا سالم بدنیا اومدن نینی نازت هم صلوات فرستادم

2740

عزیزم غصه نخور ان شالله تو و همسرت سایتون رو سر هم باشه فقط باید توکل کنی به خدا و بهش اعتماد کنی 

من هرماه میگفتم نه نمیشه حامله نیستم پری میومد ولی این ماه فقط میگفتم ان شالله به لطف خدا من حاملم و هروقت میخواستم بگم نه خودمو کلی دعوا میکردم 

تو هم گلم سعی کن از خود خدا بخایی و اصلا نگران این نباشی که نمیشه ان شالله به این وقت عزیز این ماه مامان بشی عزیزم🌹

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
منم دقیقا فکر میکردم حامله ام بی بی چکمم مثبت شد ولی دیروز ازمایش منفي ،نه حامله ام نه پریود میاد دا ...

شاید بتات کمه بزار سه روز دیگه برو دوباره از بده البته قبلش یه بی‌بی چک دیگه بزار 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
به حق این دم دمای اذان و وقت سحر بزودی دامن همه منتظرا سبز بشه .... دعا کنین کوچولوی منم ب وقتش سال ...

ان شالله توروخداقسم برای منم دعاکنین تواین ماه عزیزبچموازدست دادم فقط ازخدامیخوام باردیگه بهم بچه سالم ببخشه فقط،ان شاالله شمام هرچی ازخدامیخواین بهتون ببخشه

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..
اخ من که آز خون دادم منفی بود 2 هفته پیش الانم 3 ماهه پریود نشدم خیلی انتظار بده 😢😢😢میخوام فردا ب ...

ان شالله که بارداری گلم پناه برخدا

ان شالله که بارداری گلم پناه برخدا

انشاا...

عزیزم انشاا... شما هم خیلی زود بازم باردار بشیدو بسلامتی نینی خوشگلتو بغل کنی

2706