2733
2734
عنوان

شوهرم عشقه😍

1479 بازدید | 91 پست

هی می خاستم تاپیک نزنم  نشد😃

امشب دل درد داشتم جوری شدید شد که داشتم میمردم شوهرمم عین پروانه دور سرم می چرخید آخر بهم گفت پاشو ببرمت دکتر .

منم داشتم از درد گریه میکردم تو راه برای اینکه من گریه نکنم انقدر شوخی کرد که درد یادم رفت😚

هی صدای آمبولانس درمیورد منم میخندیدم🤣ذوق میکرد 

خلاصه رفتیم دکتر و دوتا آمپول زدم هی بهم میگفت چیزی نیس خودتو نترسون  یعنی امشب مردم براش🥰🥰🥰🥰

خوشبختی یعنی خانوادمون ۴ نفره شده😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

آفرین ب چنین مردایی 

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »

آخیش یه تاپیک خوش دیدیم هرجا رفتم خیانت ودردوکوفت

عزیزم خوشبخت باشید همیشه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2706