2737
2734
عنوان

مادرشوهر!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 38 پست
برای خودت صدقه بنداز خواهر چشم‌نخوری... من مادرشوهرم واقعا خبیثه هیچ خوشی ازش ندیدم هروقتم خوشی به ...

قربونت برم عزیزم نه چشم خوردن نداره که خواستم بگم که بدونن خوبم پیدامیشه،آدمای بدذاتم هستن واقعا،اماتوهمیشه خوب باش،پیش خداهیچوقت گم نمیشه و اینکه طرف یروزی پشیمون میشه،من مادرشوهرم مادرشوهرش خیلی اذیتش کرده میگه نمیخوام مثل اون باشم اون اخرسرفهمیده خیلی اشتباه کرده

دخترم،منو بابایی عاشقتیم❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

والاه من یکسال تمام تلاشمو کردم بشم دخترش از هر دری وارد شدم تا یکم باهام مهربون بشه وبلاهایی سرم آورد تاعمر دارم فراموش نکنم اززززش متنفرررررم خدا جوابشو بده برعکس عاشق پدرشوهرم واونم همچنین یجوری میگه جانم بابا که آدم کیف میکنه 

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
عزیزم تبریک میگم بهت و امیدوارم همیشه خوش باشین از ته دلم ارزو کردم اما مادرشوهر باید خودشم بخواد. ...

عزیزم بعضی مادرشوهرااعتقاددارن عروس پسرشونو میدزده وتاوقتی خودشون نفهمن متوجه نمیشن اشتباهشونو،صبورباش یروزی پی میبره 

قربونت برم عزیزم نه چشم خوردن نداره که خواستم بگم که بدونن خوبم پیدامیشه،آدمای بدذاتم هستن واقعا،اما ...

منم مادرشوهرم خانواده ی شوهرش خیلی اذیتش کردن گاهی تعریف میکنه میبینم دقیقا همین کارارو بامن میکنه...گاهی حس میکنم ناخواسته چون خودش خوشی ندیده میخواد سرمن دربیاره...من که دیگه رد دادم از دستش فقط سپردمش به خدا ... بابلاهایی که سرم آورده فقط تنها آرزوم اینه که جون دادنش رو ببینم بعدم لحظه ی توقبر گذاستنش برم بالای قبرش تو دلم بگم حلالت نمیکنم تاقیامت...

خداحفظتون کنه برای هم🌷 گمونم خواهر شوهر نداری جای دخترشونی

والاه منم خواهرشوهر ندارم فعلا تنها عروسم  جای هوو هستم

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
2738
با اونکارایی ک اون بزات میکنه دیگ اونقدو ندید نگیری دیگ هیچی

شاید باورت نشه ولی من اوایل خوب بودم که اینکارارو کرد،اگه من توعقد بی احترامی میکردم یااشتباهی مطمئنااینکاراروبرام نمیکرد،من حتی توعقداونجا پیش شوهرم نمیخوابیدم که برادرشوهرجوونم حساس نشه،دوسال و نیم تمام من اینطوروضعی بودم 

عزیزم بعضی مادرشوهرااعتقاددارن عروس پسرشونو میدزده وتاوقتی خودشون نفهمن متوجه نمیشن اشتباهشونو،صبورب ...

این فقط ی چشمش بود

صبوری خوب اما به قیمت از دست دادن چندسال از زندگیم.مگه من چندبار میتونم این روزارو داشته باشم؟؟چندبار میتونم جوون باشم؟؟

منم مادرشوهرم خانواده ی شوهرش خیلی اذیتش کردن گاهی تعریف میکنه میبینم دقیقا همین کارارو بامن میکنه.. ...

اینطوری نگوعزیزم،بخداخودمونم یروزی مادرشوهرمیشیم،به این فکرکن بیستو چندی سال کسیو که توالان بهش تکیه کردی روبزرگ کرده،ببخش تابخشیده بشی توکل کن به خدا تادلت آروم بگیره،تابدی نباشه کسی قدرخوبی رونمیدونه

این فقط ی چشمش بود صبوری خوب اما به قیمت از دست دادن چندسال از زندگیم.مگه من چندبار میتونم این روزا ...

نباید زیاد خودتو درگیرش کنی وقتی میبینی اینطوره نادیدش بگیر نزارتاثیری تو روند زندگیت بزاره

نباید زیاد خودتو درگیرش کنی وقتی میبینی اینطوره نادیدش بگیر نزارتاثیری تو روند زندگیت بزاره

ما ی جا زندگی میکنیم.ناخواسته تو تمام مراحل زندگیم هست.

جای دیگه ام زندگی کنم همینه.قدر مادرشوهرتو بدون واقعا

اصول ک داره  ولی قدر نیمدونن همش میخان بین جاری ها دعوا بندازون و منوشوهرمو با جاریمو برادرشوه ...

این داستان مقایسه واقعا آزاردهندس ولی سعی کن دربرابرش واکنش نشون ندی،حساس بلشی میشه ضعفت