2726
عنوان

مادرشوهر!!!!!

299 بازدید | 38 پست

یک ساله ازدواج کردم دوسالو نیمم عقدبودم،هفته ای یه شب میریم خونه بابام اینا یه شبم خونه پدرشوهرم،به جرأت میگم دوسال عقدمو یک سالشو اونجابودم،مادرشوهرم بینظیره،فوق العاده زن خوبیه و من عاشقانه دوسش دارم عین مامان خودم،توخرید جهیزیم میبردمش وبا مامانم عین دوتادوستن،حتی مرباها ترشیا و سبزی های فریزرمو بامامانم دوتایی درست میکردن،البته منم همیشه حرمتشونو دارن،من آرایشگرمو به خاطراینکه من اکثرا خونه نیستم فقط بعد شاما هفته ای یه شب میان خونمونو به جرات میگم سه چهارماهه شام خونه مانیومدن،تازه وقتایی که میره بازار زنگ میزنه ازمن لیست میگیره چیزایی که میخوامو میخره برام میاره،روراییم داره که ناراحته ولی من درکش میکنم و هیچوقت ازش ناراحت نمیشم،غذاهایی که دوست دارمو هروقت درست میکنه زنگ میزنه بریم اونجا....

میخوام بگم همه آدمام بدنیستن،همه چی دوطرفس.

امیدوارم شماهام مثل من دوتا فرشته به اسم مادر ومادرشوهرتو زندگیتون داشته باشین.....

پدروپدرشوهرم که بحثش جداست، این چهار نفرواقعا کسایی هستن که دیگه مثلشون پیدانمیشه براتون....

دخترم،منو بابایی عاشقتیم❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تازه من برادرشوهرکوچیک دارم خیلیم بهم وابستس همیشه اصرارشه پیش من بمونه وقتی میان ولی انقدردرک مادرشوهرم بالاست که هیچوقت نمیزارتش مگراینکه خودم بگم بزاربمونه،چون خودمم برادرکوچیک دارم درک میکنم،برادرشوهربزرگمم که دراستانه ازدواجه میگه بدون پسند زنداداشم زن نمیگیرم و پدرشوهرمم میگه۱۰۰تاعروس داشته باشم هیچکدومشون تو نمیشی برام

2728

برای خودت صدقه بنداز خواهر چشم‌نخوری...

من مادرشوهرم واقعا خبیثه هیچ خوشی ازش ندیدم هروقتم خوشی به من دیده نهایت سعیشو کرده زهرمارم کنه... هیچ وقت نمیتونم دیدم رو تغییر بدم که خوبه و فلان... به نظر من پست ترین آدم روی زمین مادرشوهر منه

آره پدرشوهرو مادر شوهرمن هم خیلی آدمای خوبی هستن مادرشوهرم عمم هم هست گاهی واسم کارایی رو میکنه ک ...

ای جانم خدابرات نگهشون داره ماهفت پشت غریبه ایم ازدوقوم جدا ولی واقعا عزیزن برام

عزیرم ذات مادرشوهر باید خوب باشه وگرنه نمیشه کاریش کرد

اونکه درست ولی مادرشوهرمنم عصبیه بعضی وقتااوقات تلخه ولی من فکرمیکنم مادرخودمه به دل نمیگیرم

عزیزم تبریک میگم بهت و امیدوارم همیشه خوش باشین از ته دلم ارزو کردم

اما مادرشوهر باید خودشم بخواد.

منم برادر شوهر کوچیک دارم.اونقد دوسشداشتم حد نداشت.بعد عروسیمون میفرسته خونمون ک براش حرف ببره ب ازای هر خبر بهش پول میده😑پیش خودم بهش پول میده

هر مهمونیم خونم بیا اونو میفرسته ک امار همه چیو داشته باشه

من چرا انقد مجبت میکنم و احترام میزارم هیچی ب هیچی؟

اخه باید قائده و اصول داشته باشه مهربونیت،بعضیا قدرمحبتتو نمیدونن،میزارن پایه وظیفه 

خدا حفظتون کنه برا هم

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
اخه باید قائده و اصول داشته باشه مهربونیت،بعضیا قدرمحبتتو نمیدونن،میزارن پایه وظیفه 

اصول ک داره 

ولی قدر نیمدونن همش میخان بین جاری ها دعوا بندازون و منوشوهرمو با جاریمو برادرشوهرم مقایسه میکنن 

در حالیکه شوهزم همیشه دستشونو از هز نظر گرفته منم تو جواب همه بی احترانس هاشون  باز احترام ءذاشتم 

2706