2733
2739
عنوان

عقاید خنگولکی دوران طفولیت😄😄😄

1442 بازدید | 124 پست

سلام دوستان بیاین بگین وقتی بچه بودین در مورد اتفاقات چه نظری داشتین مثلا من خودم هر آدم باکلاس وخوشگلو میدیدم میگفتم این دسشویی نمیره یا همیشه با خودم فک میکردم بابا بزرگم دسشویی نمیره😂 فک میکردم که خانما هرموقع میخوان بچه دار شن یه قرص میخورن اون قرصه تو بدنشون منفجر میشه بچه بوجود میاد😂😂یا فک میکردم امام خمینی خداست😄یا فک میکردم مورچه ها تو لونشون یخچال و گاز و قابلمه و .... چیزای کوچیک دارن😅همیشه لونشونو خراب میکردم که اون وسیله هاشونو پیدا کنم😐یا وقتی میخواستم بخوابم دهنمو باز میذاشتم فک میکردم اگه دهنم بسته باشه میمیرم و خیلی  چیزای دیگه😃

با آدمای خوب، بد تا نکنین اینا دل جبران کردن ندارن، بعدا خودِ خدا باهاتون حساب میکنه ها🪴⛈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من دخترهمسایمون ازدواج کرد ودو س ماه بعدش تو عقد حامله شد همه میگفتن چ زشت اینا منم گفتم خو تقصیر اون چیه دست خودش ک نیس..فک میکردم بعدازدواج ی موقعی خدا بچه میده دیگه😐😐😐😐

واسم ی صلوات میفرستی؟؟😍😍😍ممنونم دووستم
منم فکر میکردم میرن تو داروخونه قرص میخرن میخورن حامله میشن

چه تفاهمی😂😂😂

با آدمای خوب، بد تا نکنین اینا دل جبران کردن ندارن، بعدا خودِ خدا باهاتون حساب میکنه ها🪴⛈

این که فکر میکردم فرشته ی دندون میاد دندون و برمیداره از زیر بالش جاش پول میزاره 😂😂😂😂😂یه بار کمین کردم گیرش بندازم فرشته رو که دیدم ای دل غافل این که والدین محترمن😂🤪

2706