2737
2739
عنوان

عقاید خنگولکی دوران طفولیت😄😄😄

| مشاهده متن کامل بحث + 1442 بازدید | 124 پست
فک میکردم داداشمو بابام بدنیا اورده منو مامانم😐😒

واااااااییییییی😅😅😅😅

با آدمای خوب، بد تا نکنین اینا دل جبران کردن ندارن، بعدا خودِ خدا باهاتون حساب میکنه ها🪴⛈
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
فکر میکردم بابام خیلی بزرگه خیلی قویه  یا مامانمو خوشگلترین زن دنیا میدیدم فکر میکردم خیلییییی ...

مامانا هر شکلی باشن خوشگلن😍😍😍😍

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  

من يه مورچه ي بدبخـتو با فِشـار زياد هُل دادم تويِ

سوراخِ زمين

بعد همش فك ميكردم الان رفته پيش خانوادش و داره پيششون از من تعريف ميكنه ك اونو رسوندم به خونه ش

ولي در حقيقت مورچهه به صورت لهيده چسبيده بود ب انگشتم

🧚‍♀️👠مَــن قـِرتي تــَريــن دُخـتـَرِشَــهـرَمـ👠🧚‍♀️🧲
2740

فک میکردم وقتی میخابم عروسکام بلند میشن و باهمدیگه حرف میزنن فک میکردم‌اگه مامانمو اذیت کنم شبا کابوس میبینم یساعت با درختای خونمون و گل و گیاها حرف میزدم فک میکردم وقتی مرغا میرن روپشت هم دارن بازی میکنن اونوقت بلند میگفتم نگا کنید خروس رفت رو پشت مرغهط😂😂😂😂😋😋😋 

چی‌بگم والا😑
وقتی فهمیدم چجوری میشه بچه دار شد باورم نمیشد بابابزرگم یا اخوندا هم اینطوری بچه دار شدن 😂

من هنوزم باورم نمیشه بعضی از زن و شوهرای فامیل رو که اینا باهم رابطه دارن یا داشتن 😅انگار بهشون نمیاد

همیشه فکر میکردم مامان باباها دعا میکنن بچه دار میشن تا اینکه فهمیدم لک لکا بچه ها رو میارن🤔

باید بیشتر فکر کنی😂

با آدمای خوب، بد تا نکنین اینا دل جبران کردن ندارن، بعدا خودِ خدا باهاتون حساب میکنه ها🪴⛈

یه اسکل تمام معنا بودم کلا به نحوه بچه دار شدن فکرنمیکردم 

صبح پامیشدم اول به تمام گل و درختها دونه دونه سلام میدهدم فکرمیکردم اگه به یکیش ندم ناراحت میشه😑

جوجه رنگیم میمرد ۱هفته عزای عمومی بود تو خونمون از دست من

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706