2737
2734
عنوان

پسرم, داستان عشق یکطرفه......

| مشاهده متن کامل بحث + 97884 بازدید | 1342 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

داش بهرام داستانتو خوندمو ناراحت شدم اما قبول کن شما هم خیلی زود پا پس کشیدی تا گفت ن دیگه هیچ تلاشی ...

چرا بابا. تلاش کردم. اصرار کردم. علت خواستم. ولی نگفت. ازم ناراحت شد. حتی یمدت باهام قهر بود. اخرشم ازم قول گرفت ک دیگه دربارش صحبت نکنم

2731
به نظر من نباید شما میگفتید باید به مادرتون میگفتین از زن عموتون دخترشو خواستگاری کنه اونم شاید واقع ...

هیشه میبینمش. اونموقع شرایط ازدواج نداشتم ک خانواده رو در میون بزارم

چون دخترعموم بود .ممکن بود بد بشه. بابا ما از کجا بدونیم شما ناز میکنین.اونموقع فک میکردم اگ اصرار ک ...

اینطور نیست

اون بلافاصله نمی تونسته بگه باشه بیا زود منو بگیر که..

دلیلشو ازش نپرسیدی؟؟که جرا جوابش منفیه

اخه میگی اونم مجرده شاید اونم بهتون فکر میکنه

⚘خدایا شکرت❣
2738
تو این پنج دیدینش ؟ چه عکس العملی داشته ؟ اگر سرد برخورد کرده که واقعا عشق یکطرفه بوده ولی اگر   ...

مث قبل پیشنهادمه. همش میبینمش. دوسم نداره دیگه. ینو فقط مث ی پسرعمو دوسم داره نه بیشتر

بالاخره ذات خانوماس،باید یکم تحقیق میکردین راجب خانوما،اگه ازدواج نکرده دوباره پیشنهاد بدین،اینبار خ ...

پرسیدم ولی جوابی نشنیدم. ولش کن. تبدیل ب خاطره تلخ شده. دوسم نداره

من ی بار خیلی بی رحمانه این کارو با ی پسری شبیه تو کردم، هنوزم عداب وجدان دارم و براش دعا میکنم

شما ازدواج کردین,؟ من احساس میکنم آدم سزا دل شکستنو میبینه.البته من امیدوارم خوشبخت بشه

خیلی خوبم میدونید شما پسرا بعدشم دیگه بهش فکر نکن و سعی کن دوباره عاشق بشی و زندگیتو سر سامان بده هی ...

ایشالا خوشبخت بشین ولی فک کنم دل شکستن تاوان بدی داره. آخه چند نفر بهم گفتن

2706