2733
2739
عنوان

پسرم, داستان عشق یکطرفه......

| مشاهده متن کامل بحث + 97884 بازدید | 1342 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیشد. دختر عموم بود. واقعا بیشتر از این نمیتونستم اسرار کنم

خنگگگ بایدم اصرار کنی ناز کرده برو خاستگاریش ترشید بیچاره

👸Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕به زودی دخمل دار میشم👶۱۴۰۱/۱۲/۶بیبی چک ۳روزقبل موعدمثبت شدو بتام۴۶خدایاشکرت🥺🙏۴۸ساعت بعدبتام۸۳شد😍
باید ازش دلیل میخواستی بدون دلیل نباید بهت جواب منفی میداد تو هم نباید با یه نه شنیدن زودی پا پس میک ...

شاید شما درست میگی. بهرحال منم بی تجربه بودم. درسته ک 23 سالم بود ولی خام بودم. دلیلشو خواستم ولی نگفت

2740
خیلی عجیبن یذره توانایی تجزیه و تحلیل رفتار ما خانوما رو ندارن😑

آره ما واسه خواسته مون می‌جنگیم اما اونا می‌خوابند از بسکه راحت طلبند 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
شما ازدواج کردی اون چی؟؟مگه فامیل بودین؟ میشه بگی در حواب ابرار احساست چی گفت؟

بله هر دو ازدواج کردیم نوه عموم بود .از لحاظ قیافه معمولی بود اما خیلی متین و آروم بود و من واقعاً عاشقش بودم.دوبار بهش ابراز علاقه کردم یه بار به خواهرش گفتم بره بهش بگه و یه بار هم خودم گفتم ولی در جواب من گفت تو خیلی دختر خوبی هستی و مثل خواهرم دوست دارم.الان استاد دانشگاه هست.بدی ماجرا زمانی هست که شوهرم تو مقطع کارشناسی ارشد شاگردش بود.اون دوران خیلی بد بود و همش استرس داشتم که یه وقت شوهرم موضوع رو نفهمه

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.

اتفاقا ب نظر من کار خوبی کردی گفتی میدونی چرا؟

چونکه من میگم مرز بین حسرت و پشیمونی یه تار موعه اما درد حسرت خیلی بدتره. تو تلاشتو برا به دست اوردنش کردی. رفتی و مردونه حرفتو زدی. دیگه خیالت راحت بود ک کارتو کردی‌. حالا نشد ولی تو تلاشتو کردی. اگه انجام نمیدادی الان کلی سوال و حسرت تو فکرت بود ک اگه بهش میگفتم شاید مال من میشد و اینا و....

ولی متاسفم. خیلی سخته‌

میتونم بپرسم چرا گف نه؟

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
گناه دارم عه برو پسرتو بخور

باچه نخاستمت دخمل بد آلوچهههههه😝

👸Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕به زودی دخمل دار میشم👶۱۴۰۱/۱۲/۶بیبی چک ۳روزقبل موعدمثبت شدو بتام۴۶خدایاشکرت🥺🙏۴۸ساعت بعدبتام۸۳شد😍
2706