2737
2734
عنوان

شوهر پسر دوست من 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 5606 بازدید | 170 پست
هیچی مثل شما بودن که خدا قهرش گرفته و یک بچه دو جنسه بهشون داده که نمیدونن چطوری بگن خدا ببهش ما رو

منم پانزده سال پیش این مورد رو دیدم...و جالبه دیدم طرف پسر دار شده و همیشه پسرش بلای جونش بوده 

نگران نباشید مطمئن باشید  ، این علاقەی ایشون از رو محبت قلبی بیشتر بە خا٨ر منبع مهر بودن یە دخت ...

خداکنه...من میگم چیزی که خداداده روبایدروچشممون بذاریم....

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا مهم نباشه برات.جاریت خوبه باهات؟شاید مبخوان تفرقه بندازن بین جاریا؟اتفاقا من عاشق پسرم عمه کوچی ...

ن عزیزم باهم قطع رابطه شدیم .اونا ذاتشون بده خواهرشوهر مجرد دارم اون فتنه اس بیشتر.عزیزم نزار ب گل پسرت بی احترومی کنن.برای مامانت حمد خوندم

میشه لطفا صلوات مهمونم کنید
ن عزیزم باهم قطع رابطه شدیم .اونا ذاتشون بده خواهرشوهر مجرد دارم اون فتنه اس بیشتر.عزیزم نزار ب گل پ ...

فدات بشم انشالله عاقبت به خیر بشی.چشم حتما من هیچی نمیگم هواهرشوهرم ۳۸سالشه مجزده میترسم دللش بشکنه

لطفا برای شفای مادرم👵یک حمد بخونید سپاس  
2728
فدات بشم انشالله عاقبت به خیر بشی.چشم حتما من هیچی نمیگم هواهرشوهرم ۳۸سالشه مجزده میترسم دللش بشکنه

ممنون عزیزم انشالله ک حاجت روا بشی ومامانت هر چ زودتر خوب شه.چ دل مهربونی داری عزیزم😘❤

میشه لطفا صلوات مهمونم کنید
این مشکلو داشتن و بازم انقد زبونش دراز بود و شما رو کتک زد ؟ 😏😏 من دختر اولم ، بعد من دوتا دیگە د ...

ویدی عزیز من

من توی نوجوانی متوجه شدم برادرم فرزند مادرم نیست 

مادرم فرزندانش دختر هستند ولی هرگز نه دیدم نه شنیدم پدرم حرفی بزنن 

مرد اگر با شعور باشه بین بچه هاش فرق نمیذاره 

پسردوست بودن یا دختر دوست بودن عیب نیست 

عیب اینه که رفتار ناشایست بخاطر این مسایل داشته باشیم 

واقعا از کامنت های بعضی از کاربرها غمگین شدم

😁

ههههه شوهر من میگفت خدا نکنه یوقت ما بچه دار شیم دختر باشه همیشه میگفت اگه یوقت بچه دار شدیم دختر بود سقطش کن😐😐😐 تا این حد پسر پرست بود روزی ک رفتیم سونو تعیین جنسیت کنار من بود از دکتر پرسیدم جنسیت بچه چیه گفت دختر وااای شوهرم به هم ریخت آه کشید اخماشو تو هم ریخت از اتاق رفت بیرون اصلا یه وضعی بودااا از سونوگرافی تا خونه به حال خودم و بچه توراهیم گریه کردم 😢 الان دخترمون یکسالشه خداشاهده این بچه بگه آی شوهرم قلبش وایمیسه یه ذره آب میپره گلوش تا مرز سکته میره بحدی دوسش داره ک دیگه اصلا منو تو خونه انگار نمیبینه .نگران این چیزا نباش دختر یه مهری داره ک خدا میدونه .

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
ویدی عزیز من من توی نوجوانی متوجه شدم برادرم فرزند مادرم نیست  مادرم فرزندانش دختر هستند ولی ...

هقیقا منم میگم   عیب اینە کە بە خاطر تفکرات غلط و متحجرانە  پسرو  برتر بدونیم ، این جور پسر دوستی بسسسسسسیار زشت و غیر انسانیە 

وگرنە اگر با دیدی غیر از این بە یکی از دوجنس علاقەی بیشتری داشتە باشیم موردی نداره

دقیقا باهاتون موافقم ، بەشعور و سطح درک و  فهم والدین بستگی دارە 

2740
چقد بد. من دخترم 1سالشه و 4ماه باردارم و دختر دارم امشب تو جمع بچه خواهرشوهرم با لحن خیلی بد گف بازم ...

بچه خواهرشوهرت چندسالشه!!!!؟سوادم داره؟!!!!

بخدامامانبزرگ من خدابیامرز اینجوری حرف نمیزدن

دیگه الان هرننه قنربیسوادی میدونه تعیین جنسیت با مردهست ولی ایشون بااین لحن متحجرانه که مادرمن دوتاپسرآورده نمیدونم توکدوم غاری زندگی میکنه

اونوقت خداوکیلی از حرف همچین آدمی ناراحتم میشین😳😳😳😳😳😳😳اینارو باید قشنگ وسط جمع هرچی گفت یجادیگه رونگاه کنی انگارمثلا خر عرعرمیکنه

چقد بد. من دخترم 1سالشه و 4ماه باردارم و دختر دارم امشب تو جمع بچه خواهرشوهرم با لحن خیلی بد گف بازم ...

آخی عزیزم خدالعنتشون کنه منم دومین دخترموباردارم،به منم بانگاهاشون ورفتاراشون میفهمونن ناراحتن

هیچ کدوم تبریک نگفتن،خواهرشوهرم گفت سومی روپسرمیاری،بعدمیگه سالم باشه

خونه مادرشوهرم بودم خاله کوچیکم زنگ زدبامادرشوهرم که اونم خالمه حرف بزنن،بعدفهمیدکه اونجام گفت گوشیوبده بهش

وگرنه بهم زنگ نزده بودتبربک بگه،گفت مبارکه بالحن ناراحتی گفت عیب نداره،منم بلندگفتم پدرشوهرمو مادرشوهرمم بشنون،گفتم نه سالم باشه واسه دختریه خواهرلازمه،مثلاپسرمیشدچه گلی میخواست به سرمون بزنه،میخواست رئیس جمهوربشه؟؟خیلیاتوحسرت همین دخترن وخدابهشون نمیده....لااااال شد

ازاین به بعدم چیزی بگن بازم جواب میدم خیلی قاطع.مهم خودمونیم که ضعف نشون ندیم

هرچندخودمم ناراحتم دخترشده ولی نمیخوام جلوجاریا،جلوخونواده شوهرنشون بدم که خوشحال بشن

آخی عزیزم خدالعنتشون کنه منم دومین دخترموباردارم،به منم بانگاهاشون ورفتاراشون میفهمونن ناراحتن هیچ ...

من چون خاهر ندارم بخدا دختر دوس دارم اما بخاطر دیگران و نگاهشون ناراحتم و میگفتم کاش پسر شه اما خب خدا بهتر میدونه صلاحمون رو اما ب شوهرم گفتم مگه سلطنت هس ک میخان زمین نخوره هی میگن پسر بگو بس کنن واقعا تا کی میخاد ادامه داشته باشه ک یک زن حامله بجای فکر کردن ب سلامتی تو دلش بگه وای دختر و سرشو بندازه پایین 

خدایا منو یه دل سیر ببخش
من چون خاهر ندارم بخدا دختر دوس دارم اما بخاطر دیگران و نگاهشون ناراحتم و میگفتم کاش پسر شه اما خب خ ...

آره بالاخره محیط هم روآدم تاثیرمیذاره،من خودم یه باراون اولاش که فهمیدم ناخواسته باردارشدم شکستم وداغون شدم چون میخواستم بابرنامه پیش برم پسرشه

یه بارم وقتی فهمیدم دختره وآرزوبه دل موندم،شوهرم اصلاناراحت نیست میگه به خدااگه سرسوزن ناراحت بشم ولی خونوادش اذیتم میکنن بارفتاراشون

به قول شمابه جای اینکه به سلامتیش فک کنم دارم میزنم روسرم وای که چرادخترشد

شماخودتون میخواستین یاناخواسته شد؟؟

2706