2737
2739
عنوان

خانما توروخدا بگید واسه درد پریودی چیکار میکنید 😣😣😣😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 57 پست
نمکو بریز تو قابلمه گرمش کن اندازه دوسوم کاسه بریز تو دستمال بزار رو شکمو کمرت عالیه این روش😄

من با هیچی جز این آروم نمیشم ضمنا میگن که خیلی خوبه من خودم یه بار سه ماه پریود نشدم بعد سه ماه پریود شدم از درد داشتم میمردم با صدای بلند گریه میکردم مامانم گرم میکرد میزاشت رو کمرم پاهام شکمم زود خوب میشدم بعدشم میخوابیدم 😅

پسرم اومدی و شدی همدم بی کسیام شدی همه کسم تموم تنهاییامو با وجودت پر کردی آروم جونم از خدا میخوام همیشه سلامت باشی 💕💖💓
سعی کن دو روز قبل پریودی و دو روز اول پریودی سردی نخوری الانم یه چای دارچین مشت درست کن بخور تا گرم ...

عزيزم دارچين بدن رو خنك ميكنه نه گرم!

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کمر درد هم داری؟

اره دااااغونم تا کی اخه من هرماه باید بمیرم و زنده بشم...دیدم کسایی رو که کارشون به بیمارستان کشیده من روم نمیشه وگرنه معذرت میخوام انقدر حالم بد میشه که بالا میارم😣😥

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙
2731

اسی سردی جات نخوردی این اواخر ؟_ببین یه حوله گرم کن بزار زیرشکمت وپایین‌کمرت یکم گاوزبون بابونه دم کن بخور بانبات

این دنیا اگه جای خوبی واسه زندگی کردن بود (اسم قبرستوناش بهشت نبود)😏😔

یاد خودم افتادم ،طفلک داداش خدابیامرزم به مامانم گفته بود ابجی سرطان داره هرچندوقت یبار اینجوری میشه،من اسهال استفراق با کمردرد شدید،کل همسایه ها میفهمیدن من پریود شدم ،خداروشکر تموم شد

اين آجر و نمك و حوله و اينا همه براي گرم شدن و جدا شدن لخته است. راحتترين و بي دردسر ترينش اطو هست

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
اسی سردی جات نخوردی این اواخر ؟_ببین یه حوله گرم کن بزار زیرشکمت وپایین‌کمرت یکم گاوزبون بابونه دم ک ...

بله کلی هندونه خوردم و ترشی قبلش ممکنه واسه همین باشه...

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙
2740
عزيزم دارچين بدن رو خنك ميكنه نه گرم!

http://zendegionline.ir/articles/medicinal_plants_and_traditional_medicine/traditional_and_complementary_medicine/235978

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!
اره دااااغونم تا کی اخه من هرماه باید بمیرم و زنده بشم...دیدم کسایی رو که کارشون به بیمارستان کشیده ...

همون اول دوتا مفناميك اسيد با هم بخور خوب ميشي. اينو دوستم كه پرستاره بهم گفت

یاد خودم افتادم ،طفلک داداش خدابیامرزم به مامانم گفته بود ابجی سرطان داره هرچندوقت یبار اینجوری میشه ...

وای منم همینطورم چطوری تموم شد؟؟؟من بار قبلی داشتم ناهار میخوردم یه دفعه ی احساس کردم دارم بالا میارم سریع رفتم تو حیاط داشتم میمردم داداشم اینا تعجب کرده بودن کلی

یاد خودم افتادم ،طفلک داداش خدابیامرزم به مامانم گفته بود ابجی سرطان داره هرچندوقت یبار اینجوری میشه ...

داداشت     

خدا رحمتش كنه

وای منم همینطورم چطوری تموم شد؟؟؟من بار قبلی داشتم ناهار میخوردم یه دفعه ی احساس کردم دارم بالا میار ...

كسي نيست برات آمپول هيوسين بزنه؟ خواهر من مثل تو بود آمپول خوبش ميكرد

وای منم همینطورم چطوری تموم شد؟؟؟من بار قبلی داشتم ناهار میخوردم یه دفعه ی احساس کردم دارم بالا میار ...

تا حامله نشدم خوب نشدم،ولی خواهرمم که مثل من بود خودشو بست به گرمیجات بعد چندبار کم کم خوب شد

2706