2737
2734
عنوان

خانما توروخدا بگید واسه درد پریودی چیکار میکنید 😣😣😣😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

كسي نيست برات آمپول هيوسين بزنه؟ خواهر من مثل تو بود آمپول خوبش ميكرد

نه امپوله هست نه کسی که برام بزنه😣

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙
2731
بله کلی هندونه خوردم و ترشی قبلش ممکنه واسه همین باشه...

اره صددرضد واسه همینه کاش نمیخوردی حالا گاوزبون بابونه دم کن چندتالیوان بخور یه حوله گرم کن بزار زیرشکمت ببین‌چقدزود خوبشی روپایین کمرتم بزارحتماهروقت اینطوری شد این کارانجام بده

این دنیا اگه جای خوبی واسه زندگی کردن بود (اسم قبرستوناش بهشت نبود)😏😔
وای بابونه افتضاحه .  خونریزی رو زیاد می‌کنه  و بدن رو بی حال . وای خاطره بدی ازش دارم .&n ...

شاید شما چیز دیگه ای باهاش خوردید... وگرنه دردو کم میکنه و واقعا تاثیرگذاره

اره صددرضد واسه همینه کاش نمیخوردی حالا گاوزبون بابونه دم کن چندتالیوان بخور یه حوله گرم کن بزار زیر ...

الان که دوستان گفتن حوله گرم کردم الان رو شکممه ولی فایده نداره اصلا چقدر باید بمونه؟؟؟

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙
2738
شاید شما چیز دیگه ای باهاش خوردید... وگرنه دردو کم میکنه و واقعا تاثیرگذاره

نه . من بابونه دم کرده خالی خوردم . درد رو درسته کم می‌کنه ولی خونریزی رو خیلی زیاد می‌کنه بحدی که بدن بی حال میشه و نمیتونی کاری کنی .  کلا خیلی حس بدیه .  

الان که دوستان گفتن حوله گرم کردم الان رو شکممه ولی فایده نداره اصلا چقدر باید بمونه؟؟؟

تندتندگرم کن بزار  نزار سرشه حوله 

این دنیا اگه جای خوبی واسه زندگی کردن بود (اسم قبرستوناش بهشت نبود)😏😔
تندتندگرم کن بزار  نزار سرشه حوله

همینکارو میکنم عزیزم فقط تا چه مدت؟؟؟