2410
2553

خیییییلی درد دارم صبح تا حالا دیوونه شدم داداشمم مدام کنارمه نمیتونم دهنمم باز کنم چایی نبات و دارو هم خوردم فایده نداشته موقتی بود قبلا این همه درد نداشتم جدیدا اینطوری شدم اصلا نمیتونم نفس بکشم نه میتونم بخوابم لااقل😣😣

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

چایی سفید و کپسول مفنامیک اسید دوتا همزمان

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
2714

کاچی با یه کم شکر.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

مفناميك اسيد عاليه

ضمن اينكه اطو رو گرم كن و بذار زير شكمت تا گرم بشه. اينجوري سريع ... رد ميشه و راحت ميشي

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
مفناميك اسيد عاليه ضمن اينكه اطو رو گرم كن و بذار زير شكمت تا گرم بشه. اينجوري سريع ... رد ميشه و ر ...

ممنوونم حتما الان انجام میدم عاصی شدم دیگه

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙
میگن که قرص باعث نازایی میشه ولی من هربار میخورم

تو زمان پریودی منظورمه البته

2706