2733
2734
عنوان

نذر دارم تشریف بیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 635 بازدید | 58 پست

میشه یه خمیردندون خوب معرفی کنید ؟ 

مسواک رو بزاریم تو دستشویی میکروب می گیره ؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
سفيد كردن دندان باعث از بين رفتن مينا ميشه؟ دندونا حساس ميشه؟؟؟  يكي هم اينكه من دوتا دند ...

سفید کردن دندون اگه منظورتون بلیچینگ هست خیر آسیبی نمیزنه ولی روشهایی که خودتون تو خونه انجام بدین بله آسیب میزنه البته یک روش خانگی هم داریم که دکتر براتون قالب میگیره و بهتون یاد میده چجوری تو خونه ازش استفاده کنین اونم آسیب نمیزنه. ولی حساسیت بله ممکن هست به صورت موقت دندوناتون حساس بشه که میتونید از خمیر دندونای ضد حساسیت استفاده کنید. دندونهای ترک دار هم میتونید کامپوزیت ونیر انجام بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام...من آبان دندونمو اپیکو کردم الان یه قسمت لثه ام سفیده و بعضی وقتا درد میکنه روش دست میزنم احساس میکنم یه چیزی ماننده کیسته...موقع کشیدن بخیم اون قسمت خوب نشده بود و خیلی درد میکرد و دکتر می گفت خوب تمیز نکردی جای بخیتو....به نظرت مشکلی دارم یا طبیعیه؟

تا چه سنی میشه ارتودنسی کرد؟

محدودیت نداره ولی معمولا برای افراد مسن انجام نمیشه چون تحلیل دارن خودشون اگه تو معاینه مشکلی نداشته باشن اونا هم میتونن ولی بعید میدونم صبرشو داشته باشن

2731
ممنون عزیزم باید یه عکس بزرگ (opg) بگیرین اونجا ببینیم شاید بعدا باعث بشه دندون کنارش از زیر پوسیده ...

ممنونم از جوابتون

عكس ندارم ولي حتما پيگيري ميكنم

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 

سلام. 

دندونم خیلی حساس شده نمیتونم چیزه سرد یا گرم بخورم داغون میشم مثلا به هیچ عنوان نمیتونم بستنی گاز بزنم باید بزارم اب بشه اونوقت بخورم یا الان میخواستم  اش بخورم گرم بود نتونستم بخورم. 

دکتر جان برای سفید شدن دندون چی خوبه؟؟ 

هیچ ماده ای خودت تو خونه به دندونات نزن ممکنه باعث سایش بشه تنها راه خونگیش اینه که قهوه و چایی و کلا چیزای رنگی سیگار و قلیون زیاد مصرف نکنید. اگر واقعا بخواین چند درجه سفید بشه باید بلیچینگ انجام بدین

هیچ ماده ای خودت تو خونه به دندونات نزن ممکنه باعث سایش بشه تنها راه خونگیش اینه که قهوه و چایی و کل ...

هزینش چقده؟؟

خو حداقل نذر ميكردي دوتا دندون درست كني واسه كسايي كه واقعا نميتونن هزينه هاي بالا پرداخت كنن

عزیزم شما از کجا میدونید من تو مطب خودم این کارو انجام میدم یا نه؟ اینجا هم مجازیه متاسفانه نمیتونم ادرس مطبمو بدم پس تنها کاری که اینجا از دستم بر میاد همینه به هر حال به درد یه نفر هم بخوره باعث بشه تو این ترافیک یه نفر کمتر پاشه بره دکتر واسه سوالاش من راضیم. شما هم سوالی داشتید بفرمایید😊

سلام  من یکی از دندونام پیچ بستن اصطلاح پزشکیش یادم نیست  دکتر گفت تا وقتی  موادش نر ...

سلام فکر کنم منظورتون پین باشه. بله اگه خود مواد فقط بریزه دوباره ترمیم میشه ولی اگه دیواره دندونتون بشکنه ممکنه نشه کاریش کرد. اگر دکترتون بهتون اطلاع دادن که دیواره دندون نازک و ضعیف شده بهتره که زودتر روکش بشه

سلام عزيزم

من باردارم

اگه تو بارداري بخواي دندان پُر كني و عصب كشي كني براي بچه ضرر داره؟

از همون ماه اول تا آخر فرقي داره؟

داروي بي حسي مشكلي ايجاد ميكنه؟

یا صاحب الزمان ادرکنی
سلام...دندون بچم ک 5سالشه خیلی سیاه شده وخراب.وپوسیده...چکارش کنیم بنظرتون؟

سلام حتما ببریدش دندانپزشک براش درست میکنه دندونای بچه ها حساسن زیرشون دندون دائمیه نذارید عفونت کنه. متاسفانه بچه ها اگر با درد برن دندونپزشکی خیلی سختتر میشینن. اگر کوچولوتون همکاری نکرد ببرینش پیش دندانپزشک متخصص اطفال

2706