2733
2734
عنوان

نذر دارم تشریف بیارید

625 بازدید | 58 پست

سلام دوستان من نذر کردم که بیام اینجا و هر کی سوال دندانپزشکی داشت در حد اطلاعاتم جواب بدم (خودم دندانپزشک هستم) امیدوارم بتونم کمکتون کنم لطف کنید اگر جوابتون رو گرفتید برام دعا کنید جواب ivf ام مثبت بشه و یه صلوات برای جنینام بفرستید ممنون. فقط لطفا ازم نخواید دکتر معرفی کنم😉

انشاءالله كه نذرتون قبووول باشه

اگه دندون عقل اذيتي نداشته باشه ولي كج باشه ايرادي داره نكشيش؟

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سفيد كردن دندان باعث از بين رفتن مينا ميشه؟ دندونا حساس ميشه؟؟؟ 

يكي هم اينكه من دوتا دندوناي بالايي و پاييني جلويي ترك عمودي خورده تو آينه خيلي دقت كنم ميبينم راهكارش چيه؟ درست ميشه؟

2728
2738

سلام گلم انشالله که بسلامتی بغل کنی نینیاتو

من دوماه پیش فک بالرو کلا روکش کردم الان روکشایی که زیرسون دندون نداشتم حس میکنم خیلی بوی بدی میکیره

چیکار کنم مسواکم میزنم باز بو میده

همیشه توبدترین شرایط به این فکر کن🤔 میتونست بدتر از این شه😲😲 بعد به این نتیجه میرسی که خدا زیر نظرت داره و میبینت.😗..اینطوری غم به دلت نمیاد😊...خدااااایا شکرت که خونم دود نشد بره هوا😥😥.....خدا جونم توکل کردم فقط فقط به خودت و توسل به ائمه😍😍😍
انشاءالله كه نذرتون قبووول باشه اگه دندون عقل اذيتي نداشته باشه ولي كج باشه ايرادي داره نكشيش؟

ممنون عزیزم باید یه عکس بزرگ (opg) بگیرین اونجا ببینیم شاید بعدا باعث بشه دندون کنارش از زیر پوسیده بشه یا اگر نهفته باشه و شما زیر ۳۰ ۳۵ سالتون باشه معمولا باید جراحیش کرد چون ممکنه کیست ایجاد کنه. اگه عکس بزرگ داری بذار ببینم