2737
2739
عنوان

اقدام

| مشاهده متن کامل بحث + 924 بازدید | 60 پست
قبلن از کیت استفاده کردم نتیجه نگرفتم والا خرما و مویز و کشمش و خرما همیشه میخوریم 

منم چندبار از کیت استفاده کرده بودم ولی ایندفعه بیشتر دقت کردم تا نتیجه بگیرم.تو کل پریودیت خرما و کشمش اینارو بخور پری که تموم شد بیشترش کن مخصوصا عسل صبح و شب دو سه قاشق بخور

منم چندبار از کیت استفاده کرده بودم ولی ایندفعه بیشتر دقت کردم تا نتیجه بگیرم.تو کل پریودیت خرما و ک ...

باشه حتما همین کارو میکنم نتیجه گرفتم بهت خبر میدم 

خداجونم دلم برای نی نی نداشتم تنگه😢😭😭😭 خودت بهمون رحم کن و برامون معجزه کن من بهت ایمان دارم خدای خوبم منتظرم بیشتراز این نذار انتظار بکشیم خیلی دوست دارممم😍😘😙😗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم چه ورزشی مفید هس بنظرتون؟ من تنبلیتخمدان خفیف  دارم میخوام بزودی اقدام کنم واینکه کلا است ...

دراز و نشست،خوابیده دوچرخه برو،هر ورزشی که شکمتو درگیر کنه البته فقط تا روز آزاد  شدن تخمک 

2728
ان شاءالله نتیجه میگیری گلم

ایشالا به توکل به خدا دعام کن

خداجونم دلم برای نی نی نداشتم تنگه😢😭😭😭 خودت بهمون رحم کن و برامون معجزه کن من بهت ایمان دارم خدای خوبم منتظرم بیشتراز این نذار انتظار بکشیم خیلی دوست دارممم😍😘😙😗
دراز و نشست،خوابیده دوچرخه برو،هر ورزشی که شکمتو درگیر کنه البته فقط تا روز آزاد  شدن تخمک  ...

ممنون گلم. فقط اینکه تخمک چ روزی ازاد میشه؟ مثلا من 6هرماه پریودمیشم 

کلم الناس علی قدر عقولهم  
ممنون گلم. فقط اینکه تخمک چ روزی ازاد میشه؟ مثلا من 6هرماه پریودمیشم

خواهش میکنم گلی.اصولا 14 روز قبل پری بعدی.ولی از کیت استفاده کن تا مطمئن بشی و اینکه اون روزی که تخمک آزاد شد بدنت دماش میره بالاتر و داغ میشه بعد از بالا رفتن دمای بدنت فقط 12 ساعت واسه اقدام وقت داری چون بعدش تخمک میمیره

عزیزم چه ورزشی مفید هس بنظرتون؟ من تنبلیتخمدان خفیف  دارم میخوام بزودی اقدام کنم واینکه کلا است ...

من ایروفیتنس رفتم عزیزم هر روز

یک سقط داشتم که همون ماهی که روز در میون بود اقدامم، باردار شده بودم اما خدا نخواست که بمونن

به خاطر سقط دهانه رحمم بسته شده بود که یک سال اقدام بی نتیجه داشتیم، به اصرار خودم رفتم عکس رنگی، دهانه رحمم رو باز کردن

دیگه داغون بود روحیه خودم و همسرم سر مسائل دیگه‌ای هم که بود و هم اینا

بعد از دو سه ماه، اون ماه رفتم باشگاه ثبت نام کردم بیشتر برای حال و هوام و به دلایلی نشد بیشتر از یک بار اقدام کنیم اون ماه اما خدا خواست و دخترم رو بهمون هدیه داد...

انشالله خدا قسمت همه منتظران بکنه

من هم روزهای سختی داشتم و توی این یک سال که هدیه خدا رو دارم همیشه و همیشه برای همه منتظران دعا می‌کنم

انشالله به شما هم خدا فرزند سالم و صالحی هدیه کنه

2738
وای  چه خوب  ببخش ایجور میگم من دو سه روز یکبار  رابطه داشتم بعدش که پاهامو  با ...

نگران بیرون ریختن نباش اون مقدار  که باید بره داخل میره عزیزم اسپرم سرعت بسیار زیادی داره که سریعا خودشو به محل ملاقات میرسونه 

دکتر به من میگفت باید پاهام رو رو دیوار بذارم تا یه ربع

خواهر همسر منم میگفت من پاهامو میدادم بالا مهم اینه که جاذبه زمین کمک کنه اسپرم بیشتری وارد رحم بشه و راحتتر به محل ملاقات برسن

خواهر همسر منم میگفت من پاهامو میدادم بالا مهم اینه که جاذبه زمین کمک کنه اسپرم بیشتری وارد رحم بشه ...

منم هر ماه همین کارو میکردم 

ولی به گفته دکتر باید از هشتم پریم تا ۱۶ ام یک درمیون  باید رابطه داشته باشم ببینم جواب میده یا نه

ببین دکتر من میگفت یه روز درمیون از روز بعد پریودت رابطه داشته باش زن به حالت سجده رو چهار دست و پا ...

ببخشید تو چه حالتی بمونه؟ یعنی بخوابه یا همون پوزیشن رو حفظ کنه.

خدایا شکرت شکرت شکرت.
من ایروفیتنس رفتم عزیزم هر روز یک سقط داشتم که همون ماهی که روز در میون بود اقدامم، باردار شده بودم ...

ممنون از راهنماییت. خدابچتونو نگه داره درپناه خودش

کلم الناس علی قدر عقولهم  
خواهش میکنم گلی.اصولا 14 روز قبل پری بعدی.ولی از کیت استفاده کن تا مطمئن بشی و اینکه اون روزی که تخم ...

ممنون از پاسخت ان شالله همیشه سلامت باشی

کلم الناس علی قدر عقولهم  
2706