2733
2734

سلام . خانوما من چی کار کنم؟ انقدر این جمله رو شنیدم...

بارها براش توضیح دادم بابا من خونه خودم راحتترم اونجا برنامه زندگیشون به من نمیخوره.شب دیر میخوابن. اتاق خالی ندارن.بعضی وقتا ماموریت میره من میمونم خونه.

حالا دیشب دعوامون شد به من میگه تو مشکل داری که سخت مهمونی میری خونه مادرت هم نمیری چه برسه به بقیه...

من با مادرش مشکل دارم به همین خاطره کم میرم.

حالا دلم خیلی شکسته.ساکم رو جمع کردم گفتم خیلی هم راحت میرم...

ولی هر چی فکر میکنم خیلی مشکل برام پیش میاد باید پسرم رو تنهایی ببرم بیارم مدرسه...یه مریضی چیزی بشه دست تنها...

نمیفهمه اینا رو...خیلی دلم شکسته😫حالم بده

بزرگی ما به هدفی است که در سر داریم و آن را می جوییم.
شما اکنون چه هدفی در سر دارید؟ به همان میزان عظیم هستید.......

وا خونه خودته 

وقتی ماموریته میگه بری ؟

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

نرو 

روی حرفت بمون ! نمیدونم  والا انگار ما رو گذاشتن رو سرشون که هی میگن برو خونه مامانت😒

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2740
منم مثل شمام.اینقدر خودش  وخانوادش گفتن که خسته شدن. به بقیه چه که آدم کجا بره،خونه خودته .اون ...

نه از روی حرص گفت . ناراحت بود.

به نظرتون برم؟ تا حالا ده بار گفته من بی اعتنایی کردم. ولی الان دیگه خیلی دلم شکست

منم نمیرم خونه مامانم سختمه بچه ام باید بره مدرسه

شوهرم هم دیگه پذیرفته

تا بچم کوچیک بود میرفتم 

ولی الان وقت مدرسه ها راحت نیست میخوام بچه زود بخوابه و صبح مجبور میشم ببرمش و 

باید کم کم بپذیرن

با خودم میگم از بس تو چشمم این حرفو میزنه. شاید یه کم جای خالیمو حس کنه دیگه نگه...

شوهرمنم میگه برو خونه خواهرات بمون چون خونه پدری ندارم 

بچه هام دوتا آدم ببینن منم اصلا راحت نیستم ونمیرم همیشه هم سراین موضوع دعوا بحث داریم اخه ما تو شهر غریب هستیم 

خواهرام تو شهردیگه با این اوضاع بد اقتصادی فوقش بشه دو روز خونه یکی بمونه آدم ولی شوهرم خیلی بیشعوره میگه برو خواهر که این حرفارو نداره اوناهم بیان ولی من برم اونا نمیان خب😕

یعنی هر دفعه حرصشو در میاری اونم میگه برو؟ خوب اذیتش نکن

نه هر دفعه نمیگه... ولی کلا این جمله رو بارها گفته...منم بارها توضیح دادم...

2706