2733
2739
عنوان

میشه کمک کنین؟

73 بازدید | 12 پست

سلام دوستان من چون دانشگاه میرم قصد بچه دار شدن تا پایان دانشگاهو ندارم.حالا همین جا تو نینی سایت خوندم هیچ مشکلی نداشتن ولی سه سال طول کشیده بچه دار شن.اگه اینطوری بشه خیلی دیر میشه آخه دوسال مونده تا آخر دانشگام.چیکار کنم؟ا

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چن سالته

۲۰

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2728
حالا چه کمکی از دست ما بر میاد ممکنه همون دو سه ماه اول اقدام کنی و بچه دار بشی ولی فکر نمیکنم بچه ...

می خوام بدونم حتما همینطوریه مثلا یه مدت طول میکشه یا نه

۲۰

خب اصلا س سالم بکشه دیر نیس ۲۵ اینا خوبه

ازمایش و اینا بده ک ببینی مشکلی نداری بعد جلوگیری کن همین دو سالو با درس خیلی سخته 

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
خب اصلا س سالم بکشه دیر نیس ۲۵ اینا خوبه ازمایش و اینا بده ک ببینی مشکلی نداری بعد جلوگیری کن همین ...

ممنون

2738
چند سالته میتونی بری دکتر چکاب

۲۰ولی بعضیا نوشته بودن مشکلی نداشتن ولی سه سال طول کشیده

20 سال که هنوز سنت کم هست واسه چی میترسی کلی وقت داری برای بچه دار شدن

شوهرم خیلی بچه دوسته آخه

می خوام بدونم حتما همینطوریه مثلا یه مدت طول میکشه یا نه

نه عزیزم حتما اینطور نیست من سر بچه اولم با دو ماه اقدام باردار شدم ولی سر بچه دومم ۸ ماه اقدام داشتم تا مثبت شد

ان‌شاءالله که مسئله ای نباشه و زود باردار شی

شما هنوز سنی نداری پس به خودت استرس بی جهت نده 

ضرر نداره یه چکاب و سونو رحم و تخمدان هم بگی دکترت برات بنویسه