2733
2739
عنوان

ازجمله لذت هایی که فقطط یه خانوم تجربش میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهترين لذت زن بودنم نازكردنه هي نازكني هي نازتو بكشه مثلابگي دلم هندونه ميخوادفرداشبش باهندونه بيادبعدم قاچ كنه بزاره دهنت  

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2728
برای سلامتیش امن یجیب بخونید دعا کنید توروخدا

خداشفشون بده عزيزم اما بهترنبود تاپيك جداميزدي براشون صلوات فرستادم 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
خداشفشون بده عزيزم اما بهترنبود تاپيك جداميزدي براشون صلوات فرستادم 

نه با تاپیکایی که زدم داشتم شناسایی میشدم از نی نی یار خواستم کاربدی و تاپیکامو با هم ترکوند

دیگه نمیزنم تاپیک😔

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
2738
نه با تاپیکایی که زدم داشتم شناسایی میشدم از نی نی یار خواستم کاربدی و تاپیکامو با هم ترکوند دیگه ن ...

عزيزم خداان شاله دلتو شاد كنه كي هستن ؟

عزيزم خداان شاله دلتو شاد كنه كي هستن ؟

فامیلامون هستن ۲۱ سالشه دعا کنید براش دعا کنید بهوش بیاد

دکترا قطع امید کردن مادرش خیییییلی بیتابی میکنه دعا کنید

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من

آهان يه لذت ديگشم لباس مجلسي پوشيدنه   

یکی از لذت ها غذاخوردن بچه ی بدغذاس.من انگار دنیارو بهم میدن

یکی دیگشم اینکه بعداز کلی کلنجار رفتن با بچه 3ساعت بگیره بخوابه و تو 3ساعت واسه خودت باشی لم بدی جلو تیوی تورابیکا بخوری😂😂چقد قانعم من. فقط 3 ساعت😂😂

2706