2726

دید وقتی بیرونید کرم زدید هوام حسابی داغ کرم سنگین میشه رو صورت وقتی میاین خونه صورتو میشورید اخ اخ که چه سبک میشه حس شدیددد رهاییی   ..عمری دوباره ..... بااین ک یه لایه نازک کرم میزنم بازم حس سنگینی داره   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بهترین لذت خانومانه فقط خوابیدن با موهای نم دار که بوی شاپو نرم کننده میده😍😍😍

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

از لذتایی ک فقط مردا تجربش میکنن

دیدی هواگرمه پات داره میپزه تو کفش تمام روزم سرکار بودی بعد میای جورابتو در میاری پاتو میگیری جلو پنکه بویه قشنگش پخششششش میشه تو خونه😷😁

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

من وقتی جیش دارم بیرون بدو بدو میام میرم دستشویی اون لحظس ک عرق لذت و ارامش میشم😂😂😂😂

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2706