2737
2734
عنوان

امروز دلم خیلی گرفته 😭😭 دارم گریه میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 682 بازدید | 86 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همچین میگی پلی کیستیک انگار دور از جونت یه مریضی لاعلاج داری که سرانجامش دور از جونت مردنه.

منم پلی کیستیک بودم ولی بهش فکر نمیکردم و طبیعیم باردار شدم.ولی مهم اینه که هی بهش فکر نکنی بگی الان ماه اوله دومه سال اوله و دومه اقدامه.کلا همش در حال اقدام باش ولی بهش فکر نکن.بدیا و ناامیدیا همیشه جذب میشن و به حقیقت میپیوندن.

تحت نظر پزشک پلی کیستیک درمان میشه.پس تحت نظر باش و خوراکیای طبع سرد نخور یا کارایی که باعث سردی رحم و تخمدان میشه نکن.

طبیعی باردار میشی ان شاالله

[QUOTE=90560680] نه فعلا [/QUOTE]

منم پليكيستيكم فوليكولام بدون دارو بين ٣ تا ٦ هستن و با دارو اندازه نرمال كه بازم باردار نميشدم تا اينكه سه ماه باشگاه رفتم و هر روز صبح ورزش مى كردم و دو ميزدم و حالا بعد چهارسال باردارم

حتما از بعد ماه رمضون ورزشو امتحان كن صبح ها هم سعى كن اصلا نخوابى

سركه و سرديجاتم از غذات حذف كن

2738
طب اسلامیچیه

توگوگل سرچ کن میاره البته من هنوزخودم جواب نگرفتم ولی اطرافیان جواب گرفتن ...دکترآیت الله تبریزیان،خیراندیش اینا دکترطب اسلامی هستن

من به دستان خداخیره شدم معجزه کرد😍😍

عزیزم سیاه دونه خرما رو امتحان کن لطفاً شاید شما هم مثل من نتیجه گرفتی

ختم صد و بیست و چهار هزار صلوات هم خیلی حاجت میده

من درکت میکنم منم پلی کیستیک بودم و تو اون یک سال و نیمی که باردار نشدم خیلی عذابکشیدم

2706