2733
2739
عنوان

امروز دلم خیلی گرفته 😭😭 دارم گریه میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 682 بازدید | 86 پست
برای رشد فولیکول و تنظیم پریود من فقط یکماه خوردم و همون ماه خدارو شکر باردار شدم البته روزی سه تا ...

واقعیتش من وزنم زیاده و البته الانم قصد بارداری ندارم و تاحالا هم باردار نشدم . یخورده پریودام طولانی شده بود رفتم متخصص زنان فرستادم سونو تو روز ۱۸ سیکل چند فولیکول ریز در هر تخم دادن دیده شده بود با یه فولیکول ۲۱ میلی در تخمدان راست و یک فولیکول ۱۴در تخمدان چپ!!!دکتر سونوگرافی که گفت مشکلی نداری و حتی همین ماه اقدام کنی بارداری ولی متخصص زنان گفت نه تو پلی کیستیک هستی و حتما باید سیبل و متفورمین بخوری و وزنت رو هم کم کنی

حالا با توجه به سنم که ۲۸ساله هستم و هنوزم قصد بچه دار شدن ندارم نگران این تخمدانها شدم نمیدونم چیکار باید بکنم😢

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

براحتی باردار شدی؟! منم اینجوری ام.از 17-18سالگی ولی اونوختا پلی کیستیک نبودم پارسال سونو دادم هردو ...

اصلا دیگه مشکلی بنام نازایی وجود نداره.انقد روشای مختلف اومده برا باردار کردن.نگران نباش.

سردی و فست فود و عفونتای رحمی و افکار منفیه که بارداری رو به تعویق میندازه.

اینارو رعایت کن و تحت نظر پزشک باش و نهایتا از خدا بخواه که هروقت صلاحتونه بهتون یه دسته گل ببخشه

اصلا دیگه مشکلی بنام نازایی وجود نداره.انقد روشای مختلف اومده برا باردار کردن.نگران نباش. سردی و فس ...

وای اصلا طاقت دوا درمون و امپول و..ندارم😢

البته فعلا که زندگیم رو هواس...ولی بلخره یروزی باید بچه داربشم واسه اونروز نگرانم

2731
واقعیتش من وزنم زیاده و البته الانم قصد بارداری ندارم و تاحالا هم باردار نشدم . یخورده پریودام طولان ...

اگهدکتر گفته پلی کیستیک پس حتما اقدام کن چون ممکنه طول بکشه ولی سایز فولیکولات خوبه خدارو شکر وزنتم حتما کم کن میتونی از الان بری باشگاه و آزمایشای پیش بارداری و دندوناتو هم درست کنی کم کم یکی دوماه دیگه شروع کنی به اقدام 

بازم دکترت حتما بهتر می‌فهمه عزیزم

وای اصلا طاقت دوا درمون و امپول و..ندارم😢 البته فعلا که زندگیم رو هواس...ولی بلخره یروزی باید بچه ...

واسه روزای نیومده استرس نداشته باش.اینو از من که همه عمرم و بخصوص بعد از ازدواجم همه ی وجودم جوش و غصه و استرس بوده بشنو.الان توو سن ۲۸ سالگی مثل یه زن ۵۰ ساله مریضم و درد دارم توو همه جای بدنم.

غصه نخور که بد میبازی.

اگهدکتر گفته پلی کیستیک پس حتما اقدام کن چون ممکنه طول بکشه ولی سایز فولیکولات خوبه خدارو شکر وزنتم ...

آخه اصلا تو موقعیت بچه دار شدن نیستم من😭

از طرفی هم همسرم اصلا از الان راضی به بچه نیست میگه حداقل یکتا یکونیم سال دیگه😭

آخه اصلا تو موقعیت بچه دار شدن نیستم من😭 از طرفی هم همسرم اصلا از الان راضی به بچه نیست میگه حداقل ...

بهش بگو دکتر چی گفته خدایی نکرده بعدش اگه خیلی طولانی بشه خیلی سخت میگذره یا حداقل از الان سعی کن وزنتو بیاری پایین و کم کم خودتو آماده کن واسه بارداری

2738
بهش بگو دکتر چی گفته خدایی نکرده بعدش اگه خیلی طولانی بشه خیلی سخت میگذره یا حداقل از الان سعی کن وز ...

همین وزن کم کردن خیلی برام‌سختو سنگینه😭😭😭😭

همین وزن کم کردن خیلی برام‌سختو سنگینه😭😭😭😭

دیگه عزیزم هر کاری سختیه خودشو داره در عوض کلی واسه سلامتیت خوبه

صبحا یه قاشق تخم شربتی رو تو آب حل کن ناشتا بخور خیلی تاثیر داره نمیخوام رژیم سفت و سخت بگیری فقط غذاتو چند وعده ای کن کم م وزنت میاد پایین شوهر من همینجوری حدود سی کیلو کم کرد

دیگه عزیزم هر کاری سختیه خودشو داره در عوض کلی واسه سلامتیت خوبه صبحا یه قاشق تخم شربتی رو تو آب حل ...

۳۰ کیلوووووو؟؟؟؟؟

تو چه مدت؟؟

حتما که خیلی غذا میخورده قبلش!!!

ورزشم کردن؟؟؟

۳۰ کیلوووووو؟؟؟؟؟ تو چه مدت؟؟ حتما که خیلی غذا میخورده قبلش!!! ورزشم کردن؟؟؟

ورزش در حد گاهی طناب و حلقه و پیاده روی ولی نه زیاد

حدود شیش هفت ماه طول کشید

غذاش نسبتا زیاد بود ولی الان کمتر شده همون چند وعده ای کردن غذا خیلی تاثیر داره مثلا مقدار غذایی که میخوای ناهار بخوری نصف کنی نصفش رو ظهر بخوری نصفش بعد از ظهر