2737
2734
عنوان

امروز دلم خیلی گرفته 😭😭 دارم گریه میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 682 بازدید | 86 پست
همچین میگی پلی کیستیک انگار دور از جونت یه مریضی لاعلاج داری که سرانجامش دور از جونت مردنه. منم پلی ...

من هیچوقت خوراکی های طبع گرم و سرد رو نشناختم میشه چنتاشو بگید لطفا؟؟

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من الان ۲/۵ ساله دیگه سونو نرفتم چک کنم پلی کیستیکم یا نه.ولی از همون مجردیام که پلی کیستیک بودم تاااا حاملگیم و یکسال بعدش که رفتم سونو و دکتر چیزی نگف که تخمدانم پلی کیستیکه و تا الان همیشه موی زائد ضخیم زیر چونه و دور س ی نه و خط زیر ناف داشتم.کلا هم بدنم پرموئه

من هیچوقت خوراکی های طبع گرم و سرد رو نشناختم میشه چنتاشو بگید لطفا؟؟

ماست و لبنیات و گوشت گاو و ترشی و اینا سردین.خرما و موز و زنجبیل و دارچین و اینا گرمی

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢
2731
من الان ۲/۵ ساله دیگه سونو نرفتم چک کنم پلی کیستیکم یا نه.ولی از همون مجردیام تاااا حاملگیم و یکسال ...

قبل بارداری فولیکولات چند بود؟؟ چه دارویی مصرف کردی باردار شدی

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢
چجوریه ؟!

به ازای هر نیم کیلو خرما نصف لیوان سیاه دونه لازمه 

اول با یک قاشق روغن زیتون خرما هارو روی حرارت کم نرم کنین بعدسیاه دونه هارو اضافه کنین و مخلوطشون کنین و زیرشو خاموش کنید تو ظرف دردار تو یخچال نگه دارین از روز اول تا بیست پریود ناشتا روزی یک قاشق بخورین

ماست و لبنیات و گوشت گاو و ترشی و اینا سردین.خرما و موز و زنجبیل و دارچین و اینا گرمی

فقط همینا؟؟

مثلا گوشت بوقلمون چطوریه؟؟

برنج؟

من الان ۲/۵ ساله دیگه سونو نرفتم چک کنم پلی کیستیکم یا نه.ولی از همون مجردیام تاااا حاملگیم و یکسال ...

براحتی باردار شدی؟!

منم اینجوری ام.از 17-18سالگی ولی اونوختا پلی کیستیک نبودم پارسال سونو دادم هردوتاتخمداتام پلی هستن😢😢نکنه نازا باشم 😢😢😢😢😢

2740
به ازای هر نیم کیلو خرما نصف لیوان سیاه دونه لازمه  اول با یک قاشق روغن زیتون خرما هارو روی ح ...

چه جالب 

این برا چی خوبه؟؟

توی پریودم میشه خورد؟

به ازای هر نیم کیلو خرما نصف لیوان سیاه دونه لازمه 

اول با یک قاشق روغن زیتون خرما هارو روی حرارت کم نرم کنین بعدسیاه دونه هارو اضافه کنین و مخلوطشون کنین و زیرشو خاموش کنید تو ظرف دردار تو یخچال نگه دارین از روز اول تا بیست پریود ناشتا روزی یک قاشق بخورین

چه جالب  این برا چی خوبه؟؟

برای رشد فولیکول و تنظیم پریود من فقط یکماه خوردم و همون ماه خدارو شکر باردار شدم

البته روزی سه تا لتروزولم می‌خوردم کن قبلاً تاثیر نداشت و دکترم تعجب کرد روز پونزده هم واسه آزاد شدن تخمک دوتا آمپول hcgزدم

قبل بارداری فولیکولات چند بود؟؟ چه دارویی مصرف کردی باردار شدی

عزیزم من اصلا بقصد بارداری اقدام نمیکردم.میگفتم من که پلی کیستیکم و باردار نمیشم به راحتی پس جلوگیری نداستیم درست حسابی.بعد یهو باردار شدم.

یعنی بقصد باردار شدن قرص مصرف نکردم.چون پریودام خیلی نامنظم بود پیگیر شدم و قرص خوردم.فک میکنم قرصای پروژسترونی بود.برگه ی سبز زمردی داشتن اون زمانا.ولی یادم میاد دو نوع قرصم داده بود.فک میکنم یکیش متفورمین بود یکیش پروژسترون.

2706