2737
2734
عنوان

لیست سیسمونی. میشه کمک کنید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 42 پست
خیلی ضروری کریر برای ماشین و تشکچه تعویض و وان حموم. بزار باز فکر کنم

ما قراره کریر و صندلی ماشین و صندلی غذاخوری براش بگیریم

رو این وان حموم دو دل بودم چون حموممون خیلیییی کوچیکه فضایی نداره ☹️😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره گلم منم دقیقا همین کارو میکنم 

سرویس چوب میخرم با چیزای ضروری

اخه من جایی ندارم برم ک الکی صندلی ماشین کریر یا همون کالسکه بخرم بچه تو بغل راحتتره تا این چیزا یویم میخواد ببره بیاره بعدها هم اون همه پول میدیم میندازیم گوشه انباری

تیکر یک سالگی نفسم پسرمه😍
2728

:شیر دوش

ناخونگیر

پستونک و سری اصافه و بند پستونک

دندونگیر

فلاسک

ظرف غذا

شیشه شیر 

مسواک انگشتی

عصاره خوری

دارو خوری 

پوآر

جغجغه

کیسه آب گرم

سرویس وان

سرویس حوله 

مای بیبی 

چند تا کهنه و مشنبا 

پودر صابون 

دستمال مرطوب 

روغن بچه

پودر بچه

شامپو سر و بدن

صابون بچه

شونه

کرم سوختگی

لوسیون

دمپایی کفش و پاپوش

تشک دم دستی 

زیر انداز تعویض

تشک گارددار

ساک بیمارستان

روتختی و تور تخت و اویز تخت

تخت وکمد

اسباب بازی ها و لباس ها 

لباس بیمارستان

نی نی لای لای یا گهواره

سرویس کالسکه

آعوشی

کاپشن و لباس های گرم

جوراب ها

پتو

و ..

از چند ماهگیمون شروع کنیم خوبه؟

والا من چند روز دیگه 5ماهم تموم میشه

همین الانش میرم خرید به هن هن میفتم

دیگه چه برسه بخوام بزارم ماه های آخر که دقیقا میفته تو تابستون و اوج گرما و سنگین شدنم

والا من چند روز دیگه 5ماهم تموم میشه همین الانش میرم خرید به هن هن میفتم دیگه چه برسه بخوام بزارم ...

منم رفتم تو 5 ماه اما چیزی نخریدم.فکر کردم زوده. پس منم دیگه شروع کنم.

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
2740
اره گلم منم دقیقا همین کارو میکنم  سرویس چوب میخرم با چیزای ضروری اخه من جایی ندارم برم ک الک ...

کار خوبی میکنی

ولی ما به شدت به صندلی ماشین نیاز داریم چون خیلی اینور اونور میریم

به نظرم سرویس خوابشو حتما بخر الان چون ماشالله هر روز داره خدا تومن به قیمتای سرویس چوب اضافه میشه

سرویس خوابشو خریدم خداروشکر.فقط نی نی تابشو نگرفتم گفتم با لباس ها بگیرم.کالسکه اینا و لباس و لوازم بهداشتی اینارو نگرفتم.

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
سرویس خوابشو خریدم خداروشکر.فقط نی نی تابشو نگرفتم گفتم با لباس ها بگیرم.کالسکه اینا و لباس و لوازم ...

منم هیچی نگرفتم جز سرویس خوابش

امشب قراره با مادرمینا برم یه سیسمونی بزرگ تو شهرمون ببینیم چیز به درد بخوری پیدا میکنیم یا نه

مرسی عزیزم  مخصوصا اون نکته آخرت خیلی خوب بود

فدات گلم. آخه وقتی میری لباس بخری فروشنده هر چی لباس کوچیک میاره که اصلا استفاده نمیشه. من یه لباس خریدم که بنظرخودم سایزش خوب بود و روش نوشته ۳تا۶ ماه بعد الان که پسرم ۴۷ روزش اندازشه و تا چند هفته دیگه تنش نمیشه.یه نکته دیگه هم که من تجربه کردم بهت بگم سرهمی خیلی خوب نیست. چون پایینش بسته است وقتی بچه رو بغل میکنه لباس میکشه بالا و  انگشتهای پای نینی خم میشه و اذیته. و اگه مثلا پس بیاره تو مجبوری کل لباس در بیاری.

منم هیچی نگرفتم جز سرویس خوابش امشب قراره با مادرمینا برم یه سیسمونی بزرگ تو شهرمون ببینیم چیز به د ...

به سلامتی گلم.ماهم فقط یه جا رو تو شهرمون انتخاب کردیم با مامان قراره همونجا یه دفعه همه چیرو بگیریم. من توان گشتن ندارم.کلا راه میرم حتی تو خونه بچه تکوناشو شروع میکنه و خوشو جمع میکنه انقدر که من یه گوشه بشینم.

2706