2737
2739
عنوان

لیست سیسمونی. میشه کمک کنید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 42 پست
فدات گلم. آخه وقتی میری لباس بخری فروشنده هر چی لباس کوچیک میاره که اصلا استفاده نمیشه. من یه لباس خ ...

همین تجربه ها خیلی خوبه که منی که نمیدونم ازش استفاده کنم

من از این سرهمی شرتیا میخوام بگیرم نه از این شلواریا. 

به سلامتی گلم.ماهم فقط یه جا رو تو شهرمون انتخاب کردیم با مامان قراره همونجا یه دفعه همه چیرو بگیریم ...

انشالله همون یه جا همه چی بتونی گیر بیاری

نه دختر من برعکسه وقتی کار میکنم یا راه میرم اصلا جیکش در نمیاد ولی اگه مدت طولانی بشینم یا دراز بکشم انقدر وول میخوره لگد میزنه تا من تغییر موضع بدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله همون یه جا همه چی بتونی گیر بیاری نه دختر من برعکسه وقتی کار میکنم یا راه میرم اصلا جیکش در ...

گووووودو چه حس خوبیه.عاشق حرکتای نی نی هستم.

ان شاءالله به سلامت دنیاش بیاری😄

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
2731
همین تجربه ها خیلی خوبه که منی که نمیدونم ازش استفاده کنم من از این سرهمی شرتیا میخوام بگیرم نه از ...

انشالله به سلامت دختر خوشگلت بیاد بغلت گلم.

نی نی خیلی شیرین. شاید یکماه اول که تازه وارد شده و دورتون شلوغ و پر مهمونه و نی نی اذیت میکنه کلافه باشی ولی بعد از اون که دستت میاد چکار کنی و دوباره اوضاع خونت میشه مثل قبل میفهمی چقدر نی نی خوبه. 

منم نی نی اولمه ولی تو همین مدت کم کلی تجربه دستم اومده.

انشالله به سلامت دختر خوشگلت بیاد بغلت گلم. نی نی خیلی شیرین. شاید یکماه اول که تازه وارد شده و دور ...

خدا حفظش کنه نی نی تو عزیزم😍😍😍

من که تا یک ماه اول میرم خونه مامانم

بعدش میام خونه خودمون

انشالله منم مثل شما بتونم زود قلق دخترمو پیدا کنم

بوفه رو به خاطر جای اسباب بازی و کتاباش گرفتم  کالسکه رو هم خواهرم داره که از سیسمونیش صحبح و ...

سلام ی لیست سیسمونی از اینترنت بگیر از روی اون خودت تصمیم بگیر چیا میخوای استفاده کنی الان هر کی ی نظری داره کالسکه برای یکی ضروری برای یکی اصلا قابل استفاده نیست ی چیزهام که اصلا معلوم توش لازم برای بچه ی شیشه شیز ی پستونک پتو لباس وسایل بهداشتی ی بسته پوشک و چیزهای دیگه من خودم از این لیست وسایلمو انتخاب کردم

2738
منم هیچی نگرفتم جز سرویس خوابش امشب قراره با مادرمینا برم یه سیسمونی بزرگ تو شهرمون ببینیم چیز به د ...

حتما قبلش با خودت لیست داشته باش چون بعضی از این سیسمونی فروشا روی مغز ادم قشنگ کارمیکنن ادم چیزی که نیاز نداره میخره

حتما قبلش با خودت لیست داشته باش چون بعضی از این سیسمونی فروشا روی مغز ادم قشنگ کارمیکنن ادم چیزی که ...

باشه

خداروشکر مامان و بابای من اصلا آدم رو مغز کار بشه نیستن😂😂😂خیالم راحته که با اونا میرم

مامان بابام فقط ببینن من چیزی مد نظرمه و میخوام نه نمیگن وگرنه در مقابل فروشنده ها سفت و سختن😁

سلام عزیزم  من شمارو از گروه بامداد میشناسم الان ماه 5 بارداریم میخواستم ببینم امکانش هست در ...

سلام

مبارکه

انشالله به سلامتی کوچولوتو بغل بگیری

لوازم خیلی ضروری برای من کریر و کالسکه و صندلی ماشین و صندلی غذا خوری بود

جدا از تخت و کمداش

تو وسایل ریز هم من لباس چند دست سایز 0 و 1تا 3 ماه خریدم 

گفتم بزار به دنیا بیاد تا ببینم رشدش چطوریه الکی هزینه اضافه نکردم

دیگه تب سنج و دما سنج و لوازم بهداشتیش مثل شامپو و صابونو حوله و پماد و مسواک انگشتی و..... 

دیگه همینا یادمه

سلام مبارکه انشالله به سلامتی کوچولوتو بغل بگیری لوازم خیلی ضروری برای من کریر و کالسکه و صندلی م ...

انشاالله همیشه خانوادتون شاد و سلامت باشن 

یک دنیا ممنون 

خیلی لطف کردی عزیزم 😘