2737
2739
عنوان

خاطره من از بارداریم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 13498 بازدید | 140 پست

من این درد و لرز و خونریزی رو تو خونه ام کشیدم...البته با مادرشوهر و خواهر شوهرم زندگیی میکنم...

نذاشتم مامانم بفهمه ک اونشب دارم سقط میکنم...مریض احواله...دو روز بعدش بهش گفتم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم خیلی ناراحت شدم😢منم دو بار سقط خودبخودی داشتم و هر دو بار تو خونه سقط کردم چقدر خوب که شوهرت و مادرت اون لحظه کنارت بودن.

انشاالله به زودی یه بارداری سالم و تجربه کنی و خدا بهت یه بچه ی سالم و صالح بده.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
من گفتم شوشو گفتن شوشو یعنی شاشو.گفتم اقام گفتن اقام مابه پدرمون میگیم .گفتم همسری گفتن بگوشوهرم😭😭

خو واقعا شوشو يعني چي؟؟، خيلي لوس و مسخره ست 😒

خدايا اين هديه قشنگت سالم بياد پيشم ... لطفاااا
2738

به اميد خدا باردار بشي ...

رفتار پرسنل بيمارستان و باور نميكنم .. واقعا فكر نميكنم تو. ايران همچين رسيدگي كنن .. موقع زايمان كه كارشون با يه بچه زنده ست درست كار انجام نميدن چه برسه موقع سقط 😒

خدايا اين هديه قشنگت سالم بياد پيشم ... لطفاااا

لطفا نگو شوشو 😖😖😖😖

خیلی ناراحت شدم گریه هم کردم 

ان‌شاءالله زودی مامان‌شی وقتی یکباز شدی بازم میتونی

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

بمیرم واستون اونایی ک این همه درد و سختی کشیدن

سختی فقط پول نداشتن و این چیزا نیس

😔😔😔😔

من باردارم از خدا میخوام مراقل همه بچه ها و بچه من باشه خیلی سخته خیلیییبی فقط یه ارزو دارم ک کاش خدا واسم برآوردش کنه کاااا

الان بارداری استارتر؟؟؟

تیکر یک سالگی نفسم پسرمه😍

الهی بگردم چه قد اذیت شدی و ناراحتی کشیدی . ان شاالله به زودی به نی نی خوشگل میاد بغلت دوست منم سه بار پشت هم سقط داشت دوبار که تا فهمید حامله اس افتاد به خوتریزی و دفه سومم قلبش تشکیل نشده بود. دکتر گفت بدنتون صعیفه هر دوتاشون گفت چندوقتی از فکر بچه بیاین بیرون و خودتونو تقویت کنین این کارو کردن الان بچش ۴ ماهه اس . اونم خیلی ناراحتی داشت و بعد ۵ سال خدا بهش بچه داد  

2706