2733
2739
عنوان

ممکنه با سحر و جادو کسی بچه دار نشه

19936 بازدید | 70 پست

سلام خانوما آیا ممکنه؟

من سالهاست باردار نمیشم 

دیگ ۹ سال میشه

هیچ مشکلی غیر از تنبلی تخمدان نداریم 

دکترم هربار میگ اینسری میشی و باز هم نمیشه ....

یکی میگه چله داری یکی میگه جادو شدی

گیجم کردن 😔

ممکنه سحر و‌جادو حقیقت داشته باشه؟

من همیشه امیدم ب خداست.وقتی کسی این حرفارو میگ من تو دلم بهش میخندم.اما تو ناخوداگاه خودم ذهنم درگیر میشه 😔

چ نذری بکنم مادر بشم کمکم کنید 😭

چرا اغلب ما به فقرا لباس کهنه و غذای مانده میدهیم؟اما به ثروتمندان هدایای گران قیمت؟!!!!

برو پیش دعا نویس😐😐😐

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

همین استرس و فکر بهش نمیزاره بچه دار شی دارو هاتو بخور ب هیچی فک نکن میشی

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃

خیر ،سحر و جادو نشانه ادمای بی خداست.خدا ممنوع کرده نرو، بدبختیات زیاد میشن.

نمیدونم طب اسلامی رو دنبال کردی؟ سنتی نه.

دکتر تبریزیان..

کدوم شهری؟

کله پدر هر چی آدم بیخیال و‌ بی توجه ر........😎🙄

ای یو ای کن

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2706