2733
2739
عنوان

ممکنه با سحر و جادو کسی بچه دار نشه

| مشاهده متن کامل بحث + 20011 بازدید | 70 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید میشه بگی کجای قرآن خدا به حضرت سلیمان سحر و جادو یاد داد😨😨😨

خدا به حضرت سلیمان سحر یاد نداد،جن ها یاد داشتن و مردم رو تسخیر و اذیت میکردن ک خدا ب حضرت سلیمان قدرتی داد ک بتونه جلوی جن ها رو بگیره و هدایتشون بکنه،خب یه عده هدایت نشدن و بعد از وفات حضرت سلیمان شروع کردن به اذیت آدما و سحر و جادو رو هم هاروت و ماروت ب انسانها یاد دادن ک خدا ازشون نگذره

2728
سلام عزیزم خوبی گلم تو این تاپیکت دیدم شما هم بچه دار نمیشین منم هر کاری میکنم بچه دار نمیشم شما دع ...

سلام عزیزم‌، ممنونم‌ شما خوبید؟

ن گلم،فقط اول رفتم کربلا و بعدش دکترمو ادامه دادم.همین.

انشاالله شما هم ب حاجتتون برسید عزیزم 🥰

چرا اغلب ما به فقرا لباس کهنه و غذای مانده میدهیم؟اما به ثروتمندان هدایای گران قیمت؟!!!!
خیر ،سحر و جادو نشانه ادمای بی خداست.خدا ممنوع کرده نرو، بدبختیات زیاد میشن. نمیدونم طب اسلامی رو د ...

عزیز سحروجادو‌واقعا تو قرآن هم هست وقتی خورده خدا گفته وبهمون‌راهکار هم داده که هرروز صبح باخوندن آیه الکرسی یاچهارقل محافظت کنیم پس شما چرا میگید نشونه آدمای بی خداست؟؟؟؟ 

البته اینم بگم در مورد تاپیک‌این‌خانوم‌نمیتونم اضهار نظر کنم که سحروجادوشدن یا مشکل دیگه ای دارن

2740
عزیزم آی وی اف کردی ؟ تحت نظر کدوم دکتر بودین

ن گلم.فقط عکس رنگی گرفتم ،بعدش دو ماه دارو مصرف کردم.البته دارو همیشه زیاد می‌خوردم دکتر زیاد میرفتم ، ولی زیر نظر این دکتر دو ماه فقط دارو مصرف کردم.اول و آخر خواست خدا بعد این دکتر. دستش خیلی سبک بود.شکر خدا زود باردار شدم.

من قمم عزیزم،دکتر مرضیه علوی سلطانی.

چرا اغلب ما به فقرا لباس کهنه و غذای مانده میدهیم؟اما به ثروتمندان هدایای گران قیمت؟!!!!
خدارو شکر عزیزم که نتیجه گرفتین🌺

ممنونم عزیزم

انشاالله شما هم ب نتیجه می‌رسید ♥️