2703
2716
عنوان

خواهر شوهر داره شوهر می کنه؛ چه شوهری!

| مشاهده متن کامل بحث + 192141 بازدید | 1085 پست
اولشه بچه ضعف میکنه خب باید شربت بخوره فشارش دوباره تنظیم بشه😅😂😂

خب آره ولی چرا باید همه در جریان باشن؟ ببین یه کارهایی می کنه که پسر من خی با تعجب می پرسه مامان! عمه چرا اینجوری می کنه؟! این در حالیه که من جلوش حرف نمی زنم. اصلا کلا در این مورد حرف نمی زنم. داشتم می ترکیدم از حرف نزدن که اومدم اینجا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچها من وقتی خاهرشوهرم و نازو غمزه هاشو میبینم ب این فک میکنم ک ناخاسته اوایل ازدواجم جقدرررر اذیت شدخ من اخه 2سال ازش کوچک تربودم و زودتر ازون همه چیو تجربه کردم.میدونم ب این چیزا نیس  و سلیفه ایه و کار شاقی نیس ولی خب واسه اون یکی واقعن مهم بود ک مجرد مونده بود

ناخاسته من نازم حریدار داشت تمام توجهات بمن بود اون زمان قرص جلوگیری و بیبی چک و ناز ادا و چقد خرید و مسافرت و چیزایی ک ارزوی اون بودش...

الانا بهش حق میدم خرچقد بخاد ادا بیاد 

اصلنم برام مهم نیست 

البته اوایلش اذیت میشدم بعد باخودم فک کردک گفتم بیخیال ایتم حق مسلم اینع دیگه

♥️♥️
چقدر نظرات عجیبه  به یه تخت گیر دادین!!!! یعنی شما ها هیچ کدوم تو عقد شوهرتان پیستون شب نمی م ...

عزیزم شما تو یه تاپیک سر چند سانت بیرون بودن پای دخترا می گفتید فلان هستن و اینا....الان تو خونه پدر همه بفهمن دخترشون کی س.... می کنه با حیایی هست؟

2720

خیلی بده داماد شب میره مینونه خونه پدر زن

مگه خودش خونه ندارع

من که خیلی بدم‌میاد

اصلا چندشم میشه 

اگه راهشون دور باشه یا شهر دیگه ای باشه اشکالی نداره ولی خیلی زشته بیاد شب بمونه 

دخترم نباید بره بمونه حرف و حدیثم پیش نمیاد

چقدر نظرات عجیبه  به یه تخت گیر دادین!!!! یعنی شما ها هیچ کدوم تو عقد شوهرتان پیستون شب نمی م ...

حالا جالبه الان تاپیک بزنی سوتی های دوران عقد همه کامنتا خا ک بر سری شاخ درآور میذارن! 

من و همسرم چه خونه پدر من چه خونه پدر اون شبا پیش هم بودیم ولی یه بار هم از این سوتی ها ندادیم

نهههه من نبودم یکی از نزدیکانمه😅 من خودم خیلی مغرور و سرکش بودم قبل ازدواج بعد عقد انقد اروم ومهرب ...

من خودم اعتراف میکنم به رفتارای ندید بدید گونه ام😅 حالا ۲۴ سالمم بودااا ولی آتیشم تند بود  😐😑 

نمونه اش سحرای ماه رمضون میرفتیم حموم😳...مامانمم اخماش تو هم🤣 خداروشکر بابام روزه نمیگرفت وگرنه معلوم نیس اوضاع چجوری بود

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
عزیزم شما تو یه تاپیک سر چند ساعت بیرون بودن پای دخترا می گفتید فلان هستن و اینا....الان تو خونه پدر ...

چقدر شما بی ادبانه صحبت میکنید

در ضمن من متوجه نشدم چه پست و کدوم تاپیک رو میگید؟؟ 

احتمالا با کس دیگه ای اشتباه گرفتید 

من هیچ چیزی رو واسه زن و شوهر بی حیایی نمیدونم

2714
خب آره ولی چرا باید همه در جریان باشن؟ ببین یه کارهایی می کنه که پسر من خی با تعجب می پرسه مامان! عم ...

بچه هنگ کرده طفلکی.حالا بگو ی شوهره دیگ عقده ایی اینی ک تو داری میبینیو من ٧ سال پیش دیدم 😒

واااای خدا😂😂😂😂

به خدا،حامله که بود با شکم گنده یه وری دراز کشیده بود،نصف شکمش بیرون،اصلا یه وضعی 

شوهرش گفت پاشو خودت رو جمع کن،این چه وضعیه؟

میگه چی میشه مگه داداشمه🤦‍♀️🤦‍♀️

شوهر منم گفت پس یه دفعه ای لخت شو دیگه،حالا من هیچی نمیگم ناراحت نشی اما این کارت یعنی چی آخه؟

بعد از ماه ها برگشتم،خوش اومدم😁
30 سالشه. دو سال از من کوچک تره

همون الان ازدواج کرده خیلی ذوق میکنه بذار خوش باشه خواهر شوهر منم 30سالشه خواستگار براش میاد ذوق مرگ میشه

😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍
چقدر شما بی ادبانه صحبت میکنید در ضمن من متوجه نشدم چه پست و کدوم تاپیک رو میگید؟؟  احتمالا ب ...

بی ادبانه؟ من لفظ زشتی به کار بردم یا الان شما بی ادبی رو گفتید...من رو با خودتون اشتباه گرفتید عزیزم...نه دقیقا همون شما بودید که تو آلمان هم فک کنم زندگی می کردید...سر چند سانت پاچه کوتاه دخترها با دوستانتون واویلا کرده بودید....واسم جالب بود فقط این چیزا براتون عادیه...در ضمن دوستم خونه پدر حریم خصوصی زن و شوهر نیست...کلی آدم دیگه دختر پسر مجرد هم توش زندگی میکنن....موفق باشید و جنبه نظر مخالف ندارید لطفا ریپلای نکنید

2706