2737
2739
عنوان

خواهر شوهر داره شوهر می کنه؛ چه شوهری!

| مشاهده متن کامل بحث + 192166 بازدید | 1085 پست
خانواده شوهر وقتی دخترشون ازدواج می کنند کلا مخترع رسم و رسوم میشن  چه رسم هایی که اختراع نمیش ...

واس ما فرق میکنه واسه داداشم بروزتر تا من 

😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همش یقه باااااز و کوتاه و موهای میزامپلی! اصلا راه رفتنش تغییر کرده! بعد خالا اگه همه اینا واسه شوه ...

وایسا همچین بذارن تو کاسه اش که بیای اینجا تایپیک بزنی بگی دیدم که میگم 

2728

با من و شوهرم هم با ناز حرف می زنه. قبلش عادی بودیم ها. یه سری مشکلات اول ها بود ولی عادی  بود و همیشه هم روابطمون  محترمانه بود ولی حالا حرف می زنه سرشو بالا می گیره و اصلا منو نگاه نمی کنه! به خدا اولش برای من خنده دار بود و هنوز هم هست ولی خانواده رو چه کنم؟

2740
من موندم بابای دختر چطور اجازه داده  بابا ی حیایی ی شرمی ی کسب اجازه ای وااااااااااا اون دختر ...

حیا و شرم رو موافقم ولی حتما باباهه اجازه داده بدون اجازش نبوده که😉

میشه برای شادی روح پسرم و پدرم یه صلواتمهمونم کنید...خدا خیرتون بده
کامنت شما کوبنده تر بود که😐در مورد همجنستونم بود. کاملن بی منظور و مزاح طور اونو نوشتم.فک نمیکردم ...

معذرت میخوام

اصلا قصدم ناراحت کردن شما نبود

با شخص شما هم نبودم

کلا گفتم که چه خوب میشه با دید مهربان تری به ادمهایی نگاه کنیم که قبلا در شرایطشون بوده ایم 

از ادبیات ناپسندم معذرت میخوام عزیزم

😁

همه چیزایی که تا حالا گفتی از خواهرشوهرت که طبیعی بوده. همه تازه نامزد میکنن ذوق دارن خیلی هم خوبه نداشته باشی بده! همه بیشتر به خودشون میرسن که طبیعیه خب قبلش دختر مجرد واسه کی لباس س‌ک‌س‌ی بپوشه؟ بعدم عروس یا داماد جدید هنوز غریبه است یکم حساسیت و تحویل بیشتر گرفتنم کاملا طبیعیه! شمام که خوشبختانه همه مراسمات خوب بوده حساس نباش نسبت به خواهرشوهرت تمرکزتو بذار رو زندگی خودت اونم داره زندگیشو میکنه طفلک!