2737
2739
عنوان

خواهر شوهر داره شوهر می کنه؛ چه شوهری!

| مشاهده متن کامل بحث + 192166 بازدید | 1085 پست

وای ادم میاد بعضی تاپیکهارا میخونه نسبت به زندگی سرد میشه دیدش نسبت به خانواده شوهر بدتر میشه

بابا این چیزها برای همه هست دقت کن همه مینالن پس عادیه بیخیال 

هر کسی هر کاری میکنه و بین عروس و دختر فرق میذاره بگید این دنیا هیچی نمیخوام و بیهیال بشید بذارید به خساب اخرت اینجوری الکی حرص نمیخورید

فکر میکنید وقتی بگید حل میشه و خالی میشید نه بابا بدتر درگیر میشید 

برید بچسبید به زندگیتون 

سلام به نظرم این کارحسادت.ودوس دارن خاهرشوهرومادرشوهروبدجلوه بدن خب خداروشکرکن که باهم خوب وخوش باشن حسادت معنی نداره کسی که حسادت میکنه یا دوس داره حای اون نفرباشه یا همون پشت سر قرار داره به نظرتون خودتون هیچ موقع خاهرشوهرنمیشید؟جواب های هوی نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر جان ،تاپیک منم بخون در مورد تجربیاتم هستش .چند کامنت اول در مورد روزهای مزخرفمه و بعدش فهمیدم که زنانگیم کمه و باید رشد کنم.باورت میشه الان به مرحله ای رسیدم که اصلا این چیزا برام مهم نیست.قبلا خیلی بودها.الان اینقدر خودم روی اوج زنانگی قرار گرفتم که اعتماد به نفسم رفته خیلی بالا و هیچ وقت نگران اطرافیانم نمیشم.منم مدل خواهرشوهرت داشتم تو زندگی م ولی چون بلدم برخورد مناسبی کنم اصلاااااا حرص نمیخورم

آدرس تاپیکم :

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/تجربیات-گرانقدر?postId=90013739

من میگم زن باید به مرحله ای برسه که اصلا این چیزا براش مهم نباشه چون خواهرشوهرت در زندگی تو دخل و تصرفی نداره اصلا.اگه فکر میکنی خواهر شوهرت با عشوه هاش میتونه باعث اختلال بین تو و شوهرت بشه ،تو خیلی ضعیفی .باید اینقدر از خودت مطمئن باشی که بگی شوهرم و زندگی دست خودمه نه اون .باورتون شاید نشه.ولی در این جامعه با این همه استرس ،من ایتقدر راحت و با آرامشم که.همه اطرافیانم میگن در کنارت آروم میشیم از بس آرامش درونی داری.رسیدن به این آرامش درونی با تمرین به دست میاد.با ریختن بیرون این دغدغه های بی ارزش.ببین چقدر ضعف در تو ایجاد کرده که اومدی تو نی نی سایت که بپرسی.البته خوش آمدی عزیزم.تجربیات من رو بخونی مجانیه ولی زندگیت زیر و رو میشه .خودمم زیر و رو شدم آخه

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

استارتر جان من مورد عجیبی برخلاف عنوان تاپیکت ندیدم.منم عقدم وقتی خونه ی مادر شوهرم میرم 3 متری شوهرم میشینم نه تو اتاق میریم نه شوخی میکنیم خیلی جدی و سنگین هستیم در حضور مادر شوهر و خواهر شوهرا .ولی وقتی نامزدم میاد خونمون لباس تنگ بدن نما میپوشم کلی به خودم میرسم کنارش میشینم شوخی میکنم و باهم میریم تو اتاق درو میبندیم و.....خوب این کارها رو خونه ی مادرش انجام نده تو خیابون کنه؟! 

2731

استارتر رفتار هات طبیعی البته من چند تا پست اولت رو خوندم 

اینجا هم اومدی دردو دل کنی دیگه

اما خیلی برات مهم نباشه مردها همه اولش خوبن مهم بعد از چند ساله که نود و نه در صدشون فلان از آب در میان 

حالا شب درازه 

البته انشالله خواهرشوهرت خوشبخت بشه اما منظورم اینه که ما زنها هممون اول فکر میکنیم اسمون پاره شده وو شوهره ما افتاده روی زمین

استارتر جان ،تاپیک منم بخون در مورد تجربیاتم هستش .چند کامنت اول در مورد روزهای مزخرفمه و بعدش فهمید ...

من تاپیکت رو خوندم خیلی هم کمکم کرد اما کاش ادامه بدی نوشتن تجربه هات رو

بچه ها کسی سریال روز حسرت رو دیده قبلا؟سوال داشتم.میدونم بی ربطه ولی کسی دیده بگه لطفا😏😑

من

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2738
فکر کنم درست توضیخ ندادم. مشکل اصلی این نیست که رسم و رسومی نداشتن سر من و حالا تازه در اومده و همه ...

واي بدر شوهر جان كمي زن طوريين 

وقتی فکر میکنم ممکن است تمام زندگیم را از قبل نوشته باشی ،لبخندی مسرت بخش تمام وجودم رادربرمیگیرید و دیگر مانند گذشته برایم رعب آور نیست .وای خدا چه زیباست زندگی که به دستان تو نوشته شده باشد .و من بیصبرانه منتظر فرداهایی زیبا و خداگونه و هستم.فرداهایی که خوشبختی عشق خداگونگی موفقیت معنویت ثروت  تلاش دانش معرفت نبوغ سلامتی زیبایی آرامش ومعجزات خدانوشت، بینظیر برایمان در نظر گرفته ای......⁦❤️⁩⁦⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦خدایا با تمام وجود تلاش میکنم در دستانت آسوده به نظاره بنشینم،تا مبادا با خودمحوریم خدانوشتهایت را خدشه ای وارد شود .(((و اینست راز تو برای همه مان که خوشبختی ها را پاک کردیم و .........)))
استارتر جان ،تاپیک منم بخون در مورد تجربیاتم هستش .چند کامنت اول در مورد روزهای مزخرفمه و بعدش فهمید ...

من خوندمش.البته آدم آرومی هستم.بهتون درخواست دوستی دادم.میشه قبول کنید باشما بیشتر صحبت کنم؟

داماد های پولدار زیاد دارن تو خانواده البته. کلا یکی از مهمترین معیارهاشون وضعیت مالیه. اینم بگم که ...

من کسی چنین حرفی بهم بزنه با شدیدترین لحن جواب میدم

میگفتی من با پول و استعداد خودم میخرم دستم مثل گدا جلوی کسی دراز نیست

دختر شمام هر وقت عرضه داشت هزار تومن با هنر خودش پول به دست بیاره اونوقت صحبت کنید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2777711/ختم-۵۰۰۰-صلوات-دسته-مجعی-تا-افطارب-نیت-حوائج-خودتون?postId=90582386

بچه ها ختم صلوات تا افطار شرکت کنین

انا جدی الحسین،،ذبحوا عطشانا....همانا جدم حسین را با لب تشنه ذبح کردید.....لبیک یا صاحب الزمان،لبیک  
شوهرش که میاد دو تایی میرن تو اتاق و بعد نیم ساعت مامانش رو صدا می زنه که شربت بیار! لباش پوشیدنش ک ...

مث خواهر شوهر منه 

پدرشوهرم فوت کرده 

دوسال پیش منو خواهرشوهرم تو عقد بودیم شوهر من البته سرباز بود ماهی یبار که میومد میرفتیم خونشون شب باید تو حیاط میخوابیدیم خواهرشوهره تو اتاق رو تخت ینی شبا یخ میزدیم 

انقد اذیتم کردن این خواهرشوهر با شوهرش که آهم گرفتشون و طلاق گرفتن 

الان که شوهره دیگه کرده و دوباره تو عقده اینم بگم ۱۵ سالشه 

جلو مادرش تو خونه لباسای س... میپوشه برا شوهره انقد که مادرشوهرم خجالت میکشه میزنه بیرون از خونه 🤨

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤