2737
2734
عنوان

به عنوان یک زن ایرانی ((حرف دلم که خیلی وقته میخوام بگم))

| مشاهده متن کامل بحث + 1444 بازدید | 139 پست
نه من بشخص انگ نزدم قطعا شما و خیلی های دیگ اینجور نیستید ولی وقتی خیلی از خانم های زیبای تو تیپ شما ...

ببین حتی خودت قوبل داری ک مردها ب خودشون اجازه دس درازی میدن در حالیکه حق ندارن این باشن

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....
خیلی حرفاتون عجیب و ضد زن هست عزیزم اصلا نوع نگاهتون و حرفاتون روقبول ندارم میشه بپرسم سن و تحصیلاتت ...

من دکترا مکانیکم از یکی دانشگاهای رده اول کشور

اتفاقا تو دانشگاها چه دولتی چه ازاد تدریس هم دارم ولی خب هیئت علمی نیستم سنم هم حدود 30

علاقه ای به اسم شهر و دانشگاهو اینا گفتن ندارم چون حوصله ای که کسی اشنا پیدا شه ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من تنها دلیل این وضعیت اسفبار خود خود خود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! زنان هستند!!!!!!!!!!!!!! وقتی ...

متاسفانه همینطوره
ما باید نسل بعدیمون رو درست تربیت کنیم ک مفهوم معنی برابری رو خوب بدونن

من دکترا مکانیکم از یکی دانشگاهای رده اول کشور اتفاقا تو دانشگاها چه دولتی چه ازاد تدریس هم دارم ول ...

خب پس چرا میگی دخترا اینجورین؟!
منم مث شمام همسن و رشته ام عمران هست
منو تو نمومنه بارز این این تناقضیم هم موفقیم هم پرتلاشیم پس نگو دخترا برا خودنمایی میان دانشگاه ک ادم شاخ درمیاره

2728
حتی تو همین سایتم دیدم که طرف میگفت خواستگار ندارم، کاربرا بهش میگفتن اگه میتونی برو دانشگاه... برو ...

واقعا درسته

ببین حتی خودت قوبل داری ک مردها ب خودشون اجازه دس درازی میدن در حالیکه حق ندارن این باشن

نگا کن بنظر من اسمش دست درازی نیست

درخواست شروع یک رابطه است که اتفاقا از طرف خیلی ها هم پذیرفته شده است و خیلی ها همینجا با همین روش دوستی و شاید ازدواجشون شکل گرفته و یه مساله عرفی تو کل جهانه که تو میتونی از کسی که خوشت میاد درخواست وارد شدن در یک رابطه کنی حالا یا طرف میپذیره یا نه

خیلی حرفاتون عجیب و ضد زن هست عزیزم اصلا نوع نگاهتون و حرفاتون روقبول ندارم میشه بپرسم سن و تحصیلاتت ...

من که هیچوقت به خودم اجازه نمیدم درمورد کسی نظر بدم و رفتار بقیه رو اونجور که دلم میخواد تعبیر کنم و به کسی انگ بچسبونم...ولی الآن که بحثش باز شد ، میخوام یه سوال بپرسم ازتون..یعنی شما میفرمایید هیچ زنی مقصر نیست و رفتار اشتباه نداره و فقط مردا مقصرن؟

از دید انسانی نگاه کنیم، نه جنسیتی... از دید انسانی یعنی تو تمام شرایط بتونیم خودمونو جای طرف مقابل بذاریم و درکش کنیم، چه طرف زن باشه چه مرد... اینکه من بخوام خودمو جای یه مرد بذارم و درکش کنم دلیل بر زن ستیز بودنم نیست... ضمن اینکه همونطور که عرض کردم، من به عنوان یه زن، از همجنسای خودم بیشتر آسیب دیدم، حرفایی تو روم زدن که زندگیم دچار مشکلات زیاد شد، پشت‌سرم با آبروم بازی کردن... دیگه نمیدونم چی بگم واقعا

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
خب پس چرا میگی دخترا اینجورین؟! منم مث شمام همسن و رشته ام عمران هست منو تو نمومنه بارز این این تناق ...

والا من چیزی که دارم میبینمو دارم میگم

نمیگم دختر درسخون نداریم ها

تازه تو رشته های ما دخترا خیلیاشون جدین و خیلی درسخون

ولی تو غالب رشته ها از دختر بپرسی الان با مدرکت میخوای چیکار کنی میخواد در کوزه بذاره ابشو بخوره هیچ پلنی برا اینکه چرا اومده این رشته یا میخواد بعدش چیکار کنه نداره فقط چون کلاس داره اومده دانشگاه

یه سریم خداروشکر همون دبیرستان ازدواج میکنن دیگ به کلاس اینکه برن دانشگاه دوست پسر پیدا کنن نمیرسن

2738
خب پس چرا میگی دخترا اینجورین؟! منم مث شمام همسن و رشته ام عمران هست منو تو نمومنه بارز این این تناق ...

با احترام به نظر شما 

باید بگم که نباید به این موضوع صفر و صدی نگاه کرد

کسی منکر وجود زنان پر تلاش جامعه نمیشه 

ولی به دلیل تربیت غلط متاسفانه از این دسته دخترانی که الی -نازبانو گفت هم کم نیست 

من از هر دو قشر رو دیدم 

چون به خیلی از دختران ما ارزش واقعی خودشون گفته نشده و فقط هدفشون رو توی پیدا کردن توجه جنس مخالف دیدن و دانشگاه رفتن و درس خوندن رو وسیله میدونند متاسفانه خود این دختران هم قربانی هستند قربانی تفکر غلط خانواده و جامعه

👍👍👍👍

ما بهش میگیم شکاک و پارانوئید؛شما بگو با غیرت و متعصب                                                                ایران تنها جایی هست که از لفظ"روشن فکر" برای فحش دادن و تحقیر طرف مقابل استفاده میکنند!                #جهان_سوم

ولی اقایون چون به فکر سربازی و پول در اوردن بعدشن غالبا جدی تر وارد دانشگاه میشن ولی شاید بخاطر همون شیطنت هاشون و اینکه خیلی ها درگیر کارهم هستن کمتر میتونن وقت بذارن مگرنه صحبت باهشون بکنی هدف هاشون از اینکه چرا این رشته اومدن و با چه پلن شغلی و علمی میخوان ادامه بدن خیلی منطقی و مشخص تره

با احترام به نظر شما  باید بگم که نباید به این موضوع صفر و صدی نگاه کرد کسی منکر وجود زنان پر ...

خب بعضی از پسرا هم تو همین شرایطن..دانشگاه رفتن و درس خوندن واسشون یه وسیله‌ست... پس اوناهم قربانی تفکر غلط خانواده و جامعه هستن🤔🤔🤔

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706