2737
2734
عنوان

شوهرم جدیدا یه بیماری گرفته

637 بازدید | 20 پست

تقریبا عصبیه بیماریش 

دیشب بهم گفت این بیماری که گرفتم تقصیر تو هستش البته بار اولش نیست یبار دیگم همینو بهم گفت(فقط نگید بیماریش چیه که نمیتونم بگم اگه کمکی ازتون بر میاد کمکم کنید فقط)

از دیشب باهاش حرف نزدم الان سر کاره  میخام بهش پیام بدم  

چی بنویسم که بفهمه عیب از خودشه؟

اعصابمو ریخته بهم بخدا انقد که من براش سگ دو زدم تو دکترا.. مادرش که مادرشه نفهمیده پسرش چشه هرچی من سعی میکنم اون حالش خوب بشه همونقد اون سعی میکنه اعصاب منو بهم بریزه اگه دوسش نداشتم ولش میکردمو میرفتم بخاطر حرفی که بهم زد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیماریش را چرا نمی تونی بگی. اگر منشا ژنتیکی داشته باشه باید حواست را جمع کنی اصلا به تو و جامعه ربطی نداره 

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا سپردم به خودت انتقام من را خودت با عروس دومشون بگیر
2731

من بودم خیلی ریلکس میگفتم نمک نشناسی

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
2740

خب بیماری عصبی که ربطی بتو نداره. ناراحت نباش منم وقتی عصبانی میشم به شوهرم خیلی حرفا میزنم . میگم تقصیر تو بود من ایجوریم یا اونجوری شدم.تو دعوا که حلوا خیرات نمیکنن دختر

این باشه آرزومون...نریزه آبرویی
متاسفم

تو دادن پیام اگه بخوایم راهنماییت کنیم که چی بنویسی که بیماریش اصلا تقصیر شما نیست دونستن بیماریش واجبه 

ساکت که میشینی میذارن پای جواب نداشتنت عمرا اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها رو نگه داری

ببین شما میگی همسرت یک نوع بیماری عصبی داره

این حکم میکنه که شما برای کارهاتون فعلا از یک دکتر روانشناس کمک بگیرین تا قلق وضع همسرتون بیاد دستتون.

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

چند دفعه به این حرفش عکس العمل نشون ندی اونوقت میفهمه که حرصت درنمیاد و دیگه نمیگه‌.وقتی میگه بی تفاوت باش

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!