2733
2739
عنوان

میخوام از چیزی بگم که اولین باره به زبون میارمش

| مشاهده متن کامل بحث + 1008 بازدید | 58 پست
😂😂😂😂نه ولی خب اتفاق افتاد برام دیگه شانس منه وقتی انقد تحت تاثیرم

انرژی منفی دور کن از خودت تشنج میدی به مردم    

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
😂😂😂😂نه ولی خب اتفاق افتاد برام دیگه شانس منه وقتی انقد تحت تاثیرم

به هر چیزی که فکر کنی اتفاق میفته بهش فکر نکن  به چیزای مثبت فکر کن 😍

خداوند برای هرکسی به اندازه ایمانش وجود داره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه بار یه صحنه ی خیلی وحشتناک دیدم که یه داماد بنده خدا جلوی آرایشگاه عروس خانوم تشنج کرد

بعد هنوز صدای جیغ اون توی گوشمه

فوبیای تشنج داشتم میگن از هر چی بترسی سرت میاد بچه ی خودم تشنج کردیکسال دارو خورد

دیگه گفتم با ترسهام کنار میام

هر وقت به فکرم میرسید مسیر فکرمو عوض میکردم و میگفتم من به خدای خودم ایمان دارم که بهترینو برای من میخواد

شما هم سعی کن با ترست مقابله کنی

🖤 
فقط باید خودت رو مشغول کنی میفهمم چی میگی پدرم جلوی ما تشنج کرد خیلی ترسیدیم تا یک سال از هر صدا ...

وای عزیزم دقیقا منم اینجوری ام حتی بعضی وقتا خیره میشم به شوهرم که نکنه اون اینجوری بشه .

خدا پدرتو شفا بده عزیزم براش دعا میکنم الهی که حالش خوب باشه همیشه 

با اینکه روشنه شبت پر از امیده خورشید قلب تو هنوز نورشو میدهمیخوای خدا بیاد پیشت بشینه و بشنوه حرفاتو دوست داری به بارون بگی بباره و بشوره درداتو  " آخ اگه خدا میزاشت بشینم جاش نمیزاشتم یکی بیاد یه ریز اشکاش"
2728
من یه بار یه صحنه ی خیلی وحشتناک دیدم که یه داماد بنده خدا جلوی آرایشگاه عروس خانوم تشنج کرد بعد هن ...

وای عزیزم چقد بد ایشالله منم حتما اینکارو میکنم 

خدا بچتو واست نگه داره تنش سالم باشه 

با اینکه روشنه شبت پر از امیده خورشید قلب تو هنوز نورشو میدهمیخوای خدا بیاد پیشت بشینه و بشنوه حرفاتو دوست داری به بارون بگی بباره و بشوره درداتو  " آخ اگه خدا میزاشت بشینم جاش نمیزاشتم یکی بیاد یه ریز اشکاش"
نه اینایی که تو میگی واقعا شدنی نیست ولی شنیدی قانون جذب و هرچی رو خوب یا بد بهش فکر کنی سرت میاد&nb ...

دقيقا قانون جذب مزخرفي بيش نيست

همش چرته

هيچ كاري بدون اراده و تلاش رخ نميده

قانون جذب براي اين چيزا نيست! مربوطه به برنامه ريزي زندگي خود ادمه! چيزي كه ادم در اون دخيل هست و تعيين كننده

پس مغزت رو از اين خرفا رها كن

سر بلند باشي

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
ممنون باید روش کار کنم ولی راهشو بلد نیستم

فقط ذهنتو به یه چیز دیگه معطوف کن. یه استادی میگفت توی ذهنتون یه دست بزررررگ رو تصور کن. انگار که ذهنت مثل پرده سینماست و نشستی و داری به افکارت روی پرده نگاه میکنی. هر فکری رو دوست نداشتی اون دست بزرگ رو بیار و اون فکرو مچاله کن و از بین ببرش. روزی جندبار اینکار رو کنی خیلی عالیه . واسه من و دوستام جواب داد

این باشه آرزومون...نریزه آبرویی
میشه توضیح بدی چجوری فکرای منفی جذب کردی

انقد که بهشون پر و بال دادم تو ذهنم. هی فکر بد اومد تو ذهنم هی بهش فکر کردم و خودمو تو اون موقعیت دیدم و خیلی وقتا به عکس العملی که اون اتفاق واسم افتاد جحوری باید واکنش نشون بدم فکر کردم.خلاصه انقد بهش فکر کردم .و اخرشم میگفتم نه بابا این اتفاق واسه من نمیفته  امکان نداره. ولی  واقعا اتفاق افتاد

2740
فقط ذهنتو به یه چیز دیگه معطوف کن. یه استادی میگفت توی ذهنتون یه دست بزررررگ رو تصور کن. انگار که ذه ...

فهمیدی منظورمو؟اگه نفهمیدی با جزییات بگم. چون واقعا ج میده

حالا چرا میخوای بدونی فکرای منفی رو جذب کردم. راجب مثبتا میپرسیدی یه چیزی ولی منفیا>؟!!!

چون منم شنیدم میگن از هر چی بدت بیا سرت میا  دقیقا بعضی جاها بهش رسیدم یا مادرشوهرم خیلی از معتاد اینا بدش میاد همشم تا میدید یکی‌معتاده میگفت وای فلانی‌معتاده وای فلانی‌بچش بیکاره تنبله بچه های خودش خیلی خوب بودن یه هو زد دوتاش تنبل بیکار الاف شدن یکیشم معتاد کارتن خواب شیشه ای 

هیچ وقت به چیزی که دوست نداری اتفاق بیوفته فکر نکن. منکه به شدت به قانون جذب اعتقاد دارم و به شدت جذب میکنم همه چی رو. یادمه قبلا یه جا خونده بودم یه خانومی در مورد یه مریضی ناشناخته که تعداد خیلی خیلی کمی از ادما بهش مبتلا بودن و درصد ابتلا بهشم خیلی خیلی پایین بوده. تحقیق میکرده بعد یه مدت انقدر به این مریضی و اینکه چقدر بده فکر کرده بوده با اینکه اصلا مریضی واگیر داری نبوده. خودشم بهش مبتلا شده بود. قانون جذب رو دست کم نگیر به اتفاقات خوب فکر کن تا برات پیش بیاد

چون منم شنیدم میگن از هر چی بدت بیا سرت میا  دقیقا بعضی جاها بهش رسیدم یا مادرشوهرم خیلی از معت ...

وای اره بخدا همش راسته.چون انقد بهش فکر میکنی واقعی میشه.احساس تنفر طول موج قویتری داره نسبت به احساس دوست داشتن. بچاش طول موج عشق بیشتره .تنفر کمتره

فهمیدی منظورمو؟اگه نفهمیدی با جزییات بگم. چون واقعا ج میده

حالا من چکار کنم ک وقتی مثبت فکر میکنم منفی میشه مثلا اگر فکر‌کنم در آینده یه داماد خوب گیرم میا اینجور میشه اونجور میشه برعکس یه داماد بد گیرم برعکس بگم درآینده خدا میدونه چجور داماد بدی نصیبم بشه خوب میشه اینو میشه برام توضیح بدی