2726

من الان چند وقته یه فکر خیلی مسخره افتاده به جونم که دیگه داره داغونم میکنه

از شما چه پنهون یه ترسه خیلی وحشتناکه،همشم از روزی شرو شد که خواهر شوهر که سابقه تشنج داره تو خونمون تشنج کرد و افتاد سرش خورد به صندلی و دماغش شکست فرشم خونی شد خودم و پسر یک سال و نیمم و بچه های 4ساله خودش فقط تو خونه بودیم انقد ترسیده بودم که هنوزم از اونجای خونه رد نمیشم تنها که خونه میمونم میترسم اینو کسی نمیدونه

تقریبا دوسه هفته بعدش پدر خودم که سنشم بالاس بخاطر یه مریضی اونم جلوم دوبار تشنج کرد من دیگه خیلی رفته رو مخم و همش دارم به این فکر میکنم که نکنه منم اینجوری بشم

میترسم ناخواسته انقد بهش میکنم سرم بیاد😔😔

با اینکه روشنه شبت پر از امیده خورشید قلب تو هنوز نورشو میدهمیخوای خدا بیاد پیشت بشینه و بشنوه حرفاتو دوست داری به بارون بگی بباره و بشوره درداتو  " آخ اگه خدا میزاشت بشینم جاش نمیزاشتم یکی بیاد یه ریز اشکاش"

چه ربطي داره

همين الان بشين با تمام وجود فك كن ماه بياد توي خونه شما!

هر ثانيه هم فك كن

ماه مياد؟

يا مثلا همش همممش فك كن بال در بياري! مياري؟؟؟

ابن چرت و پرتا رو رها كن

عزيزم

بذار مغزت استراحت كنه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم برو پیش روانشناس کمکت میکنه 

با یکی صحبت کردم ولی کمکمی بهم نکرد 

با اینکه روشنه شبت پر از امیده خورشید قلب تو هنوز نورشو میدهمیخوای خدا بیاد پیشت بشینه و بشنوه حرفاتو دوست داری به بارون بگی بباره و بشوره درداتو  " آخ اگه خدا میزاشت بشینم جاش نمیزاشتم یکی بیاد یه ریز اشکاش"
2728

فکر انسان خیلی قدرتمنده. به هر چی فکر کنی واست اتفاق میفته. پس هرجوری که شده باهاش مقابله کن. من هزاران بار اتفاقای منفی رو به خودم جذب کردم و الان یاد گرفتم خودمو سرگرم کنم تا این فکرا نیاد سراغم. یا  جایگزین مثبت میزارم براش و لبخند میزنم. سخته ولی شدنیه

این باشه آرزومون...نریزه آبرویی

چرا؟  خونه تون تشنج زاست مگه    

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
چه ربطي داره همين الان بشين با تمام وجود فك كن ماه بياد توي خونه شما! هر ثانيه هم فك كن ماه مياد؟ ...

نه اینایی که تو میگی واقعا شدنی نیست ولی شنیدی قانون جذب و هرچی رو خوب یا بد بهش فکر کنی سرت میاد 

واقعا نیاز دارم مغزم استراحت کنه جدی جدی مغز درد دارم از این اراجیفی که تو سرمه😁

فکر انسان خیلی قدرتمنده. به هر چی فکر کنی واست اتفاق میفته. پس هرجوری که شده باهاش مقابله کن. من هزا ...

ممنون باید روش کار کنم ولی راهشو بلد نیستم

از ذکر اعوذ بالله من الشیطان رجیم اینجور مواقع استفاده کن و فکرتو سریع عوض کن خیلییییییی موثره

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
چرا؟   خونه تون تشنج زاست مگه      

😂😂😂😂نه ولی خب اتفاق افتاد برام دیگه شانس منه وقتی انقد تحت تاثیرم

فقط باید خودت رو مشغول کنی

میفهمم چی میگی

پدرم جلوی ما تشنج کرد

خیلی ترسیدیم

تا یک سال از هر صدایی میترسیدم

از زنگ در

از زنگ تلفن

از یه صدای بلند

خیلی بد بود خیلی

دعا کن بابام حالش بهتر بشه خیلی پیرتر از سنش شده😔

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍
اعصابت ضعیف شده بخاطراین اتفاقا چندروز ایه الکرسی و چهارقل بخون فوت کن به یه لیوان که توش اب ریختی ...

چشم حتنا انجام میدم مرسی س آره واقعا به شدت حساس و ضعیف و ترسو شدم

2706