2737
2734
عنوان

سرطان بیضه

| مشاهده متن کامل بحث + 18928 بازدید | 58 پست
روزای سختی رو گذروندیم . چند جلسه شیمی درمانی شد. الان دوتا بچه داریم. ما چند تادکتر گشتیم همه میگفت ...

خداروشکر ...جسارتا برا بچه باید چیکار کنه؟؟ میگن با یه بیضه میشه بچه دار شد ولی شینی درمانی نابارور میکنه؟؟

نگران شدم .چطور فهمیدن که مغزش غده داره؟ چه علایمی داشتن؟ همسر من هرسال برای چکای آزمایشو وسونو دکتر ...

زیر نظر دکتر بود هر بار چکاب اینا  میشد ولی مثلا همون قسمت بیضه یا شکمش سونو اینا میدادن میگفتن مشکلی نیست 

غافل از اینکه از یک جایی دیگه غده زده بود بیرون😔 

علایمش سردرد داشت اعصاب نداشت تو حرف زدن هم مشکل پیدا کرده بود شب ها خوابش نمی برد

عمل هم گفتن نمیشه چون یک قسمتی بدی از سرش هست نمیشه عمل کنن

..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خداروشکر ...جسارتا برا بچه باید چیکار کنه؟؟ میگن با یه بیضه میشه بچه دار شد ولی شینی درمانی نابارور ...

این حرف درستی نیست شاید یه درصد کمی اینطور میشن. ما قبل ازشیمی برای اطمینان فریز اسپرم انجام دادیم ولی بدون هیچ درمانی فقط باکمی قرصهای تقویتی بچه دار شدیم. واینکه حداقل یه مدت سعی کنن غذاهای سالم و ضد سرطان مصرف کنن

این حرف درستی نیست شاید یه درصد کمی اینطور میشن. ما قبل ازشیمی برای اطمینان فریز اسپرم انجام دادیم و ...

خیلی ممنون که جوابمو  میدین... جسارتا دکتر شوهرتون کی بود؟؟ راضی بودین ازش؟؟ 

خیلی ممنون که جوابمو  میدین... جسارتا دکتر شوهرتون کی بود؟؟ راضی بودین ازش؟؟

دکتر سید محسن رضوی  0218890264 خواهش میکنم دکتر اعتقاد داشت حداقل یکسال بعد ازشیمی درمانی برای بچه دارشدن اقدام بشه

2738
ببخشید مگه به جاهای دیگه هم زده بود ک شیمی درمانی شد؟

مشکوک بودن که به غدد لنفاوی اطراف زده باشه ولی متخصص خون گفت چه به جایی زده باشه یا نه باید شیمی درمانی بشه که از تکثیر سلولهای سرطانی جلوگیری بشه

مشکوک بودن که به غدد لنفاوی اطراف زده باشه ولی متخصص خون گفت چه به جایی زده باشه یا نه باید شیمی درم ...

چن جلسه شیمی درمانی شد؟

ببخشید میپرسم چون خیلی استرس دارم فقط میخام بدونم بعد جراحی دوباره برمیگرده یا نه؟برا بیمار شما برگشت تومور؟

کاربر قدیمی ام...

ببینید اگر  دکترتون دکتر خوبیه به نظرش اعتماد کنید. بعد جراحی همسرم نظر دکتر خون شیمی درمانی بود ماهم یه مدت خیلی تحقیق کردیم که شیمی درمانیش نکنیم چون بچه هم نداشتیم چند تا دکتر رفتیم نطر دکتر این بود که چه غدد لنفاوی درگیر باشن یا نه باید شیمی بشه . یه نفرم توی آشناها بود که شیمی نشد و در نهایت سرطان به مغزش زد و فوت شد بنابراین ما تصمیم گرفتیم شیمی رو انجام بدیم. یه جلسه و هر بار سه روز شیمی شد . سخت بود ولی نتیجه خوب شد شکر خدا همسرم کامل خوب شد و الان چند سالم میگذره. کسی از آشناهای شما تومور بیضه داره؟ هر سوالی دارین بپرسین

ببینید اگر  دکترتون دکتر خوبیه به نظرش اعتماد کنید. بعد جراحی همسرم نظر دکتر خون شیمی درمانی بو ...

فقط یه سوال تو أزمایش شوهرتون بتا اچ سی جی بالا بود؟

هوورمون حاملگی و میگم

کاربر قدیمی ام...
فقط یه سوال تو أزمایش شوهرتون بتا اچ سی جی بالا بود؟ هوورمون حاملگی و میگم

قبل عمل که بالا بود بعد عمل فکر میکنم نرمال شد بازن دقیق یادم نیست. سه جلسه هم شیمی درمانی شد هر بار سه روز بالا اشتباه تایپی نوشتم یک جلسه

2706