2733
2739
عنوان

سرطان بیضه

18916 بازدید | 58 پست

سلام

وقت تون بخیر...ببخشید من سوال دارم خواهش میکنم کسی اطلاع داره جواب بده... برادرم ۳۱ سالشه سرطان بیضه گرفته که غده و بیضه رو با هم تخلیه کردن...الان جواب اومده که بدخیمه و سی تی اسکن هم نشون داده که فعلا جایی درگیر نشده...امید به درمان چقدره؟؟ کسی رو دیدین درمان شده باشه کامل با این وضعیت؟؟ خواهش میکنم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عمو من خوب نشده 😟زیاد خبر ندارم ازش 

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
2731

متاسفم انشالله هر چه زود تر خوب بشه

یکی از اقوام ۶سال پیش سرطان بیضه گرفت و بیضه رو با غده تخلیه کردن  شیمی درمانی و پرتو درمانی شروع کردن خیلی روز های سختی بود  

با این که گفتن معجزه شده و دیگه اثری از سرطان نیست اما سه سال قبل یک غده دیگه رو مغزش زد

و دوباره شیمی درمانی و پرتو درمانی انجام دادن

الان حالش نه بده نه خوب بیچاره خیلی شکسته شده  

..
2738
خداروشکر پس...میشه تو دکترشو معرفی کنید...خدا خیرتون بده

ما میرفتیم بیمارستان صارم پیش دکتر هاشمی فر. هنوزم برای چکاپ البته میریم. دکتر خوب و خوش اخلاقیه‌. دولتی هم کار میکنه اگر خواستید از خودش بپرسید. ان شالا که مریض شما هم شفا پیدا کنه. 

متاسفم انشالله هر چه زود تر خوب بشه یکی از اقوام ۶سال پیش سرطان بیضه گرفت و بیضه رو با غده تخلیه کر ...

نگران شدم .چطور فهمیدن که مغزش غده داره؟ چه علایمی داشتن؟ همسر من هرسال برای چکای آزمایشو وسونو دکتر براش مینویسه

روزای سختی رو گذروندیم . چند جلسه شیمی درمانی شد. الان دوتا بچه داریم. ما چند تادکتر گشتیم همه میگفتن سرطان بیضه احتمال خیلی بالا خوب میشه. فقط حتما باید روند درمانو طی کنن. توکلتون به خدا باشه و فکر های مثبت داشته باشید . حتما خوب میشه انشاالله. 

2706