2733
2734
عنوان

سیاه دانه با عسل

| مشاهده متن کامل بحث + 73258 بازدید | 49 پست

سیاهدونه با دندونت جویده کن یه قاشقم عسل روش بخور

اگه بکوبی بذاری کنار  اکسید میشه 

من تخمدانم کوچیک شده این ماه خوردم تخمدان فعال بشه

البته ماه بعد باید دارو هم بخورما ولی خوردم  رحمم گرم بشه

ان شاالله 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
اره پسرم5سالشه بایه امپول اچ سی جی باردار شدم ولی الان دوماه امپول زدم خبری نیست منتظر م پریود شم بر ...

خب خداراشکر شما یکی داری پس با ارامش برو پیش دکتر و درمانتو انجام بده

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب خداراشکر شما یکی داری پس با ارامش برو پیش دکتر و درمانتو انجام بده

نمیدونی چقدر پشیمونم ک چرا 5سال جلوگیری کردم کاش شیر ب شیر میکردم اخه اونموقع تخمدان سمت راستم کیست داشت ولی الان دوتا تخمداننم درگیر شدن

2728
نمیدونی چقدر پشیمونم ک چرا 5سال جلوگیری کردم کاش شیر ب شیر میکردم اخه اونموقع تخمدان سمت راستم کیست ...

منو بگو میگم واش یک ماه بعد عروسیم جلوگیری دیگه نمیکردم .خیلی پشیمونم

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
مواد غذایی مفید و مضر برای کیست تخمدان و فيبروم 👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇 - غذاهای غلیظ نخورید. پیتزا، ا ...

ببخشید من این ماه سیاهدونه عسل دو خوردم جهت فعال شدن تخمدان

روز ده تخمدان چپم درد داشت مجدد روز ۲۰. الانم روز ۲۶ هستم درد پریودی توی شکم دارم. از دیروزم دیگه نخوردم 

پریودی رو جلو میندازه؟؟؟من قبلا ۳۲ روزه بودم.

من اقدام نکردما. برای گرمی رحم میخورم اقدام پسر 

ان شاالله. 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
یعنی کیستاتون برطرف شده

من کیست ندارم .

راستش لوله راستم مسدوده با چپ حامله شدم دخترم ۲۱ ماهشه

شب عید رفتم سونو چکاپ . و

دکترم گفت تخمدان چپت کوچیک شده با این شرایط باید برای دومی اقدام کنی وگرنه ۵ سال دیگه اصلا باردار نمیشی همین الانم در معرض یائسگی زودرس هستی

من سیاهدونه عسل و زنجبیل و خرما گردو موز میخورم برای گرمی

ماه دیگه  اقدام دارم ان شاالله جواب بگیریم.تعیین جنسیت 

2738
عفونت ندارین؟

نه معاینه شدم. تست پاپ اسمیرم دادم.

شما هنوز پریود نشدین  سیاهدونه و غسل رو باید قبل از خواب بخورید که رحم تون گرم بشه

ممنون💟

2706