2733
2734
عنوان

سونوی قلب

263 بازدید | 31 پست

سلاممممم به همگیییییی 

الان دیگه ۲۹ حساب میشه و من عصر باید برم برای صدای قلب نی نی هام😍😍روز موعود رسید😍ولی نمیدونم چرا قلب هودم اینقدر تند میزنه حس خوبیه ها ولی یه ایترس شیرین تودلمه🤗

امروز تویه اینستاگرام ویدیو های زایمان طبیعی و سزارین رو دیدم ویدیوی صدای قلب دیدم پابه پای ماماناشون گریه کردم😢😢😭خیلی لحظه شیرینیه نمیدونم چیکار کنممم😶😶دلداری بدین حالت تهوع شدید گرفت منو😑🙁

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جانم.انشاءالله نصیب همه ی منتظرا این لحظات شیرین

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2728
بله

وای خدا توروخداااااا یعنی من صدای دوتا قلب نی نی هامومیشنوم😍😍😍😍😘از روی صدای قلب میتونه احتمال پسر دختر بودنشونو بده؟

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔

از کجا میدونی دوقلوئه وقتی سونو قلب نرفتی؟ بزار هفته بعد یدفعه برو سونو ان تی

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2738
ولی خدا توروخداااااا یعنی من صدای دوتا قلب نی نی هامومیشنوم😍😍😍😍😘از روی صدای قلب میتونه احتمال پ ...

نمیدونم . من دوقلو نداشتم . 

ان شاءالله خدا بهت ببخشه . ولی تا هفته ۱۳ شایدم ۱۵ به بعد بهت میگن .

ان شاءالله سالم و صالح باشن .

دیر نمیری؟ هفته ۸ مگه نیس؟

اخه احتمال دوقلویی داده بود ۹۰ درصد گفت برو و ۱۱ هفته بیا که اون قلشم ببینم چون تویه سونوی قلب دوتا قلب دید ولی گفت ۱۱ بیا که مطمن بشییمممم😍😍😍

از کجا میدونی دوقلوئه وقتی سونو قلب نرفتی؟ بزار هفته بعد یدفعه برو سونو ان تی

همین فردا برام غربالگری و ان تی مینویسه🙂استرسسس دارم

اخه احتمال دوقلویی داده بود ۹۰ درصد گفت برو و ۱۱ هفته بیا که اون قلشم ببینم چون تویه سونوی قلب دوتا ...

به سلامتی باشه عزیزم..انشالله سالم بیاد بغلت..برای منم دعا کن قلبش تشکیل بشه

چه احساسی از این بهتر که هستی...!
همین فردا برام غربالگری و ان تی مینویسه🙂استرسسس دارم

نگفتی از کجا میدونی دوقلوئه 

ب سلامتی 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2706