2733
2734
عنوان

واکسن دوماهگی دخترم کمککککک😭😭😭

244 بازدید | 56 پست

دخترم همش ناله میکنه کمپرس آب سرد گذاشتم رو پاش تبش همش میره بالا استامینوفن هم همش تف میکنه نمیخوره...من چیکار کنم؟😭😭😭😭😭 تا فردا تبش پایین میاد؟؟؟؟

با دستمال صورتش روهم خیس میکنم...

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
استامینوفن رو با آب رقیق کن بهش بده که تف نکنه

بریزم تو شیشه؟؟

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره شب اول سخته

تا فردا ان شالله میاد پایین

ام شب هی بیدارشو چک کن

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

باید یه جوری بدی استامینفون فقط واسش خوبه هر ۴ ساعت بده ،

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

خانمي واكسن دوماهگي سخته

همين الان شوهرت بيداركن،بگو شياف١٢٥كودكان بگيره

هر ٥ساعت نصفش أز مقعد بذار

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
2738

تا میتونی شیر بده..اب بدن اش کم نشه

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

به زور هم شده استامینوفن رو بده. تبش هرجور شده باید بیاد پایین.مرتب پاشویه بده البته آب یخ نزن به بچه حالت ولرم داشته باشه که شوک نشه. 

هر چهار ساعت یکبار دکتر به من گفت روز اول بهش قطره بده. از روز دوم هر شیش ساعت

اگه دیدی بازم تو این فاصله تبش پایین نمیاد شیاف بذار. ولی سعی کن با استامینوفن تبشو بیاری پایین.

💖 لبیک یا خامنه ای، لبیک یا حسین است. 💖

واااای خدا یاد دخترم میوفتم گریه ام میگیره ، اینقدر گریه میکرد و فریاد میزد که لکنت گرفته بودم ، کم نونده ببرمش بیمارستان میترسیدم وسط جیغ هاش نفسش بره 

من که راهی پیدا نردم دوستم فقط دستمال رو زیر شیر آب سرد میگرفتم میزاشتم رو پاش تا یکم آروم میشد

شیاف بزار براش.من هم تو واکسن دو ماهگی هم تو واکسن چهار ماهگی دخترم یه دونه شیاف تب بر کودکان براش گذاشتم خداروشکر زود تبش اومد پایین

کسی چه میداند.... شاید یاسین قلب قرآن همان یاحسین است اما بی سر....                            
شیاف بذار

نه عزیزم شیاف براش زوده بچه ی من 6ماهه بود دکتر گفت نصف شیاف استفاده کن ولی بازم قطره براش بهتره

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......
2706