2737
2734
عنوان

واکسن دوماهگی دخترم کمککککک😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 56 پست
خیلی نیست من دخترم تا ۳۸/۷ رسید. نذار بالاتر از ۳۸/۵ بره. خونسردی تو حفظ کن . منم خیلی از تب میترسم ...

آره آره پادرد کلفتش کرده من چطوری پا دردشو بندازم

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
اول هول نشو..ارامش داشته باش..با اب ولرم روی رونهاشو دستمال بگذار.. حواس ات باشه استامینوفن بیشتر ا ...

فوت میکنم همه کار میکنم ولی بخدا آخرسر بازم تف میکنه من تا سحر بیدارم😭😭

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اول هول نشو..ارامش داشته باش..با اب ولرم روی رونهاشو دستمال بگذار.. حواس ات باشه استامینوفن بیشتر ا ...

دکتر بمن گفت فوت کن تو صورتش تا قورتش بده. چاره ای نیست .

استارتر جان تو خواب دو طرف لپشو بگیر با قطره چکون بریز گوشه لپشو تا نریزه بیرون. 

💖 لبیک یا خامنه ای، لبیک یا حسین است. 💖
آره آره پادرد کلفتش کرده من چطوری پا دردشو بندازم

اگه میتونی قنداقش کن تا پاشو تکون نده دردش نیاد. من بعد از اینکه واکسنشو زد محل واکسنشو شستم روی همون نقطه یکم روغن محلی زدم. برا دختر اولی م هم همین کارو موقع واکسنهاش میکردم خیلی بهتر میشن. دردش کمتر میشه. تا فردا صبح یکم اذیتی ولی صبر کن انشالله تموم میشه راحت میشی.

2742
دکتر بمن گفت فوت کن تو صورتش تا قورتش بده. چاره ای نیست . استارتر جان تو خواب دو طرف لپشو بگیر با ق ...

کردم ولی بازم قورت نمیده

اگه میتونی قنداقش کن تا پاشو تکون نده دردش نیاد. من بعد از اینکه واکسنشو زد محل واکسنشو شستم روی همو ...

دعا کنید خیلی میترسم دست تنهایم خانواده شوهرم ی زنگ نزدن حالشو بپرسن فقط دستور میدن بیا بهش روغن حیوانی بده..مادر من ازم دوره راهم سه ساعته تا خونشون 

2740
وای خدایا کمتر از ۱۵ردز دیگه منم دخترمو باید ببرم برا واکسن

نترس همه بچهها مث هم نیستن. من پسرم اصلا سر واکسناش اذیت نکرد. هم دوماهگیش.هم چهارماهگیش ک چند روز پیش زدم. فقط در حد نیم ساعت گریه کرد.دیگه تمام

ای بابا عجب ناقلاییه. همون شیاف بذار دیگه  ولی ببین هی استامینوفن دادی یکم صبر کن نیم ساعت بگذ ...

با شیر قاطی کنم بدم؟؟

نترس همه بچهها مث هم نیستن. من پسرم اصلا سر واکسناش اذیت نکرد. هم دوماهگیش.هم چهارماهگیش ک چند روز پ ...

خدا از زبونت بشنوه خیلی براش میترسم

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
دعا کنید خیلی میترسم دست تنهایم خانواده شوهرم ی زنگ نزدن حالشو بپرسن فقط دستور میدن بیا بهش روغن حیو ...

با شوهرت شیفتی بالا سرش بیدار باشین چون یهو تبشون می‌ره بالا. من که اومدم خونه مامانم برا واکسنش. چون تا صبح میخواستم بیدار باشم دختر اولی م رو باید روز بعد یکی مواظب می‌بود. فردا صبح انشالله دیگه خنک میشه. من دخترم از هشت و نیم شب داغ شد تا حدود چهار صبح. دیگه تبش روی حدود ۳۷/۵ بود. 

با شوهرت شیفتی بالا سرش بیدار باشین چون یهو تبشون می‌ره بالا. من که اومدم خونه مامانم برا واکسنش. چو ...

دخترم از ساعت یک بعدازظهر تب کرد تا الان...

با شیر قاطی کنم بدم؟؟

نه اصلا با شیر قاطی نکنی ها بریز تو قاشق کوچولو بذارش روپات بهش بده

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2706