2733
2734
عنوان

ترس از دست دادن مامانم داره منو میکشه😢😢😢😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 573 بازدید | 54 پست
اونوقت این دعای پیش مرگ شدن رو‌میکنی فکر نمی کنی خدای نکرده با همچین اتفاقی زندگی پدر مادرت داغون می ...

ممنونم عزیز . راست میگی حق داری ولی انقدر میترسم الکی میخوام خودمو آروم کنم همش نگرون خواهرمم و علاقه و وابستگیم به خانوادم

منم همین جوریم..

انقدر قربون صدقشون میرم که بابام میگه یک دقیقه ساکت میشی میخوام اخبار گوش کنم😐😐😂

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم‌بچه که بودم خیلی میترسیدم‌..تا از مدرسه برگردم اتفاق  بدی افتاده باشه ..همش میترسیدم جلوی درمون شلوغ باشه و پارچه مشکی کشیده باشن ...واقعا اضطراب  داشتم ..الان میفهمم که من افسردگی و وسواس و اضطراب داشتم 

نمیتونی ببریش دکتر؟

باور کن خودمو به در و دیوار میکوبم نمیاد میگه خوبم هیچ مشکلی ندارم آزمایش دادم همه چیم سالمه میگم مامان اون آزمایش قند و چربیه این دکتر قلبه فرق داره گوش نمیده از وقتیم که مامان بزرگم به خاطر مشکل قلبی و سهل انگاری فوت شده بیشتر میترسم خود مامانم هم ترس از دکتر قلب گرفته

ب این چیزا فک نکن دور از جون مامانت منم اینقد ب این موضوع درباره بابام فک کردم ک اخرش تو سن50سالگی س ...

روح پدرت شاد. دقیقا خواهرم منم دو روز قبل از دست دادن بابام به شوهرش گفت چه جوری تونستید بدون بابات زندگی کنی، وحشتناکه... یکماه شب و روز شده بود استرس از دست دادن یکی از خانواده. اخرشم پدرم بدون کوچکترین بیماری سکته کرد 😢😢😢

خدا سایه هیچ پدر و مادری رو از سر بچه هاش کم نکنه. هیچ وقت نباید به مرگ کسی فک کرد 

دلشکسته ها خوب میدانند غم که به استخوان برسد میشود "" سکوت""
خدایی نکرده مگه مادرتون بیماری خاصی داره ؟؟؟

نه 😔

فشارخون استرسی کنترل شده داره که خیلیم بالا نیست چاقی داره و ناراحتی و غصه شدید بابت از دست دادن مادرش سنی هم نداره ۴۵ سالشه

آره تعریق شبانه و اینکه زود گرمش میشه یه غذای گرم میخوره از سر و روش عرق شر شر میکنه

من این  مدلی ندارم  

ولی  این  مشکله 

حتما   هرمون هاش مشکل دارن

ایوب با چندین بلا؛‌کاندر بلا شد مبتلا پیوسته این بودش دعا (الصبر مفتاح الفرج)
آره تعریق شبانه و اینکه زود گرمش میشه یه غذای گرم میخوره از سر و روش عرق شر شر میکنه

عزیزم مواظب مادرت باش برای سلامتیش  دعا کن ولی استرس و فکر مرگ رو از خودت دور کن، انشاء الله خدا مادرت رو برات حفظ کنه عزیزم 

دلشکسته ها خوب میدانند غم که به استخوان برسد میشود "" سکوت""
تو که خوبی باز وقتی یجاشون درد میگیره نگرانی من عین خل و چلا شبا بجای اینکه مثل ادمای عادی شب که میخ ...

جالبه من در حالت عادی همینطوریم مامانم تو اون اتاق داره بابام حرف میزنه تن صداش عوض می دوام سمتش تو همین حین فکر و خیال دیوونم میکنه تو بیمارستانم با مریضا که سر و کار دارم وقتی یه خانومی تو رنج ستی مامانم با مریضی و اینا میبینم میخوام بنیرم تپش قلب میگیرم تا با مامانم حرف نزنم آروم‌نمیشم

افسرده نیستی؟ اضطراب نداری؟ اینجور افکار اگر همش تو سرته و اذیتت میکنه گریه میکنی و... ( گاهی اوقات ...

خیلی وقته میخوام با استادم در موردش حرف بزنم ولی هنوز فرصت نشده

2706