2733
2734
عنوان

ترس از دست دادن مامانم داره منو میکشه😢😢😢😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 54 پست

جلوش زار زدم گریه کردم میگم بیا بریم‌دکتر میگه نه 

از وقتی مامان بزرگم فوت شده خیلی بی تابی میکنه همش حس ضعف و ناراحتی داره میگم بیا بریم دکتر گوش نمیده خسته شدم 

جدیدا هم بعد اون واکنشا اگه دردی چیزی داشته باشه بهم نمیگه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیج وقت همچین دعایی نکن،هیچ پدر مادری تاب از دست دادن بچه رو ندارن،به جای این براشون دعای سلامتی بکن ...

اصلا نمیتونم مریضی و ناراحتی شونو ببینم به خاطر همین دعای سر نمازم و شر سفره افطارم سلامتی اونا و پیش مرگ شدن خودمه

2731

تو که خوبی باز وقتی یجاشون درد میگیره نگرانی من عین خل و چلا شبا بجای اینکه مثل ادمای عادی شب که میخوام بخوابم چشامو ببندم به رویاهام فکر کنم به این فکر میکنم که یکی از اعضای خانوادمو اگه از دست بدم چه غلطی کنم بعد انگار که واقعا این اتقاق افتادهههههه چندتا قطره اشک میریزم بعد کپه مرگ خودمو میزارم 😐 مخصوصا مامانم . جونم به جونش بستست 

افسرده نیستی؟ اضطراب نداری؟ اینجور افکار اگر همش تو سرته و اذیتت میکنه گریه میکنی و... ( گاهی اوقات برا همه ممکنه پیش بیاد ولی زیادش منظورمه) میتونه یجور وسواس فکری یا افسردگی و اضطراب باشه با یه روانشناس درباره‌ش حرف بزن

2740
عزیزم دخترتون چی شده؟

مریضه

التماس دعااااا🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️

حق دارید از دست دادن مادر خیلی سخته هیچ کس نمیتونهجاشو پر کنه حتی پدر خونه ای مادر نداشته باشه چراغاش خاموش میشه 😔😔😔😔

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

اونوقت این دعای پیش مرگ شدن رو‌میکنی فکر نمی کنی خدای نکرده با همچین اتفاقی زندگی پدر مادرت داغون میشه،؟

مرگ چیزی هست که ازش گریزی نیست دیر یا زود گریبان آدما رو می گیره، امیدوارم پدر مادرتون ۱۲۰ ساله بشن ،به سامان رسیدن بچه هاشون رو ببینن و‌ محتاج اولاد و‌زمین گیر هم نشن. 

مثل پیرزنا دعا کردم ولی دعای خوبیه، عزیزم با این فکرها خودتو اذیت نکن. 

که دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری زاولاد زهرا نیرزد واین زندگانی فانی جوانی خوشیهای امروزو اینجا ، به افسوس بسیار فردا نیرزد
اخ منم همینم  الانم که دخترم.... فقط شدم مرده متحرک به دعا نشستی برا دخترم دعا کن انشالله م ...

عزیزم ان شا الله خدا دخترتو شفا بده ان شا الله 

ان شا الله بزرگ شدن و موفقیتشو ببینی ممنونم دوست عزیز

عزیزم ان شا الله خدا دخترتو شفا بده ان شا الله  ان شا الله بزرگ شدن و موفقیتشو ببینی ممنونم دو ...

ممنون از دعای آرامش بخشت

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️
2706