2737
2734
سلام بچه ها
از اونجایی که اینجا خانومهای دلرحم و مهربون زیادی هست لازم دیدم این تاپیک رو بزنم

تازگی با یکی از دوستان خیر که توی محک هم کارهایی میکنه حرف میزدم میگفت که الان یسری محصولات در هر نوع دارن به مردم عرضه میشن و میگن فلان مقدار و یا حتی کل درآمد رو میدن به موسسه محک و یا جاهای دیگه.......
اما در واقعیت هیچوقت اینکارو نمیکنن و همش دروغ هست

ایشون میگفت به هرکی که میخواد کمک کنه بگید اون پول رو مستقیم بریزن توی شماره حسابهای معتبر این موسسات

شما هم حواستون باشه از روی دلسوزی اشتباهی جیب شیادها رو پر نکنید

1.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خواهش میکنم
شما هم به بقیه اطلاع بدین

لاریسا اونجوری نیست

من یه شکلات میفروشم 2000 تومن
روش هم مینویسم 1000 تومنش رو میدم محک
مردم راحت برا یه شکلات 500 تومنی 2000 تومن پرداخت میکنن به من
به خیال اینکه یه کار خیر هم میکنن
منم همه اون 2000 تومن رو میذارم جیبم و .....

اون قلکها که از طرف محک واقعی هست واقعا برای اونها خرج میشه
شما نگران نباش

1.
2740
اول که اسم تاپیکو خوندم عصبانی شدم که ببین یه نفر می خواد به اسم کمک به خیریه آدم های ساده را جمع کنه و معلوم نیست پول را کجا می خواد ببره
اما وقتی دیدم دارین اطلاع رسانی می کنید که اینجور پول دادن اشتباهه کلی خوشحال شدم.
متاسفانه چند بار تو این سایت دیدم که افرادی سعی در جلب آدم های ساده و زود باور را داشتن... یکیش همین دیروز که یه نفر به اسم مهوا داشت برا یه شرکت هرمی تبلیغ می کرد. امروز هم یه تاپیک دیدم برای اوریفلیم...
امیدوارم همه اینقدر آگاه بشن که دیگه راهی برای آدم های سودجو و کلاهبردار باقی نمونه

به نوبه خودم از شما متشکرم برای اطلاع رسانی