2737
2734
هند رو فراموش کردی😫

اخه همچین میگن انگار ایران فقط بدی داره بقیه اش خوبه

البته من اولش منظور خانومو متوجه نشدم که اردوگاهو گفتن

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اطلاعاتم این هست که در آلمان ایرانی‌ها را برمی‌گردونند. حتی نصف افغان‌ها را هم الان برمی‌گردونند. یک ...

وای خدا راست میگی؟ یکی از آشناهای ما ۶ ماهه رفته کلی تعریف میکنه میگه بهمون کانکس جداگانه دادن و ...

من احساس میکنم چون تلفنشون شنود میشه مجبورن دروغ بگن

وای خداااا  من چقد خوجلم     

چندموردو بگم

دوست شوهرم میخواست بره میگفت انقدر تو دریا چرخوندنمون که چندتا قایق رفتن زیراب ازترسش برگشته بود

برادرشوهر دوستمو نرسیده به ترکیه کشتن

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2731
وای خدا راست میگی؟ یکی از آشناهای ما ۶ ماهه رفته کلی تعریف میکنه میگه بهمون کانکس جداگانه دادن و ... ...

فقط باید ببینی کانکس که می‌گن یعنی؟ واقعا زندگی توی کانکس تعریف داره؟ 

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
کجا؟ تو اردوگاه ها؟

توی کمپ وضع خیلی خرابه! البته که پلیس حواسش هست ولی وقتی اتفاق بدی بیفته بعدش طرف را هر جور مواخذه کنند به چه درد می‌خوره؟ یک دختر بچه‌ی ۱۳ ساله‌ی افغان بود من بهش درس می‌دادم. چند وقت پیش متوجه شدیم هپاتیت B داره که راه انتقال خونی هست و یا جنسی. دکتر بردند بچه رو گفت مال چند هفته‌ی اخیر هست. مددکارش با من صحبت می‌کرد. واقعا از اضطراب به خدا رسیدیم و من دیگه چون از نظر ذهنی برام سنگین بود قضیه را ول کردم. کمپ خیلی جای داغونی هست با بقیه‌ی جاها قابل مقایسه نیست. 

دیگه نفهمیدم پزشک و مشاور و ... چه تصمیمی گرفتند!

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
اطلاعاتم این هست که در آلمان ایرانی‌ها را برمی‌گردونند. حتی نصف افغان‌ها را هم الان برمی‌گردونند. یک ...

من تحقیف کردم که خانواده رو یه سوئیت جداگانه بهش میدن

یا یه خونه چند خوابه که هر خانواده تو یه اتاقن آشپزخانه و سیرویس بهداشتی مشترکه

2740
فقط باید ببینی کانکس که می‌گن یعنی؟ واقعا زندگی توی کانکس تعریف داره؟ 

نمیدونم همچین تعریف میکنه انگار وسط کاخ الیزه است.

منم تعجب کردم اتفاقا.میشه بیشتر از شرایطشون بگید؟

وای خداااا  من چقد خوجلم     
چندموردو بگم دوست شوهرم میخواست بره میگفت انقدر تو دریا چرخوندنمون که چندتا قایق رفتن زیراب ازترسش ...

اره راست میگی پسر دایی من و زن و بچه 2 ماهشم تو اینطور ماجرایی تو اب غرق شدن فقط پسر دایم تونست خودشو نجات بده

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
ای بابا اگه خاج هز کشور میخوایین بری اگه میتونید از راه قانونی برید وگرنه اونجا خیلی خیلی اذیت میشین

دقیقا اگر قصد خارج شدن از ایران را دارید راه قانونی برید. کشورهایی مثل کانادا و استرالیا مشاغل خاصی را قبول می‌کنند. یا برای تحصیل برید. تحصیل در خیلی از جاها پولی نیست و بورسیه هم هست. فقط یک همت بالا و رزومه‌ی خوب از ایران می‌ خواد. از اول با احترام و تلاش خودتون وارد بشید. از اول وارد محیط‌های دانشگاهی و خوب بشید. اصلا گیرم که افراد بعد از چهار پنج سال در به دری توی کمپ پناهندگان موافقت هم بگیرند (که الان خیلی از ایرانی‌ها را برمی‌گردونند) ولی اون چه زندگی‌ای میشه؟ از اول وارد جمع بد شدند. باید همیشه طبقه‌ی پایین اجتماع باشند. دوستان و رفت و آمد نامناسب شروع می‌شه. فضای سالمی نیست. 

اروپا که الان تبدیل شده به خاورمیانه دوم بدبختا حق دارن خوب راه ندن 

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
کی بهش تجاوز کرده بود؟

نمی‌دونم من دیگه نپرسیدم. تا یه جایی با من صحبت می‌کردند و امیدوار بودند بچه به من چیزی بگه ولی بچه‌ی خیلی توداری بود. من هر بار با ممدکار و .. حرف می‌زدم تا دو روز به هم ریخته بودم. دیدم کمکی هم از دستم برنمیاد دیگه خودم را کشیدم عقب. 

وقت‌هایی که از نظر روحی قوی باشم می‌رم و سعی می‌کنم کمک کنم. ولی اینقدر مشکلات اونجا ناجوره که واقعا آدم خودش قوی

نباشه داغون می‌شه.

دقیقا اگر قصد خارج شدن از ایران را دارید راه قانونی برید. کشورهایی مثل کانادا و استرالیا مشاغل خاصی ...

ولی خیلی خیلی سخت میگیرن همون کانادا تحصیلی هزینه اش بالاست ویا شغلی هم باید از دانشگاه خوب و امتحان زبان و بازم بیمه سابقه کاری توی ایران و.... میخواد وبازهم هزینه برادره من که میخواست بره واقعا سخت بود خیلی استرلیا رو خبر ندارم ولی فک کنم از کانادا سخت تره

2706